Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így könnyebb lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így könnyebb lenne?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja szerelmi bánatos vagyok. Sosem mondtam ki, hogy mit érzek, mert előbb szakított velem, minthogy biztos lehettem volna az érzéseimben.

Szeretnék erőt venni magamon és elengedni őt, de úgy érzem amíg nem osztom meg vele néhány gondolatom, addig nem fog menni.

Szerintetek segíthet a továbblépésben ha elmondom neki? Talalkozzak vele? Vagy írjak neki? Vagy butaság az egész?


2014. dec. 30. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne, beszéld ki magadból, de neki már minek? Ha vége akkor vége, ebbe bele kell törődni, másnak kiadhatod a bánatod.
2014. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Távolodj el tőle a lehető legjobban fizikailag és szellemileg is, amint ez megvan, az idő múlása megoldja a többi gondot! ;)
2014. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt meg kell érned, de neki már ne mondj vagy írj semmit.

Mond vagy írd ki magadból, de másnak, akiben megbízol.

Mondanám, hogy megírhatod nekem is, de nem hinném, hogy megbíznál bennem. Meghallgatom azért panaszod ha úgy döntesz.


27/F

2014. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 To7ka ***** válasza:

Persze elsőre rossz tanácsnak tűnik, hogy bevalld, hogy mit éreztél, mennyire szeretted. Pláne ha lány. Ha fiú vagy és lányról van szó, véletlen se. Képzeld el, hogy elmondod neki. Megkönnyebbülsz, hogy kimondtad. De mi lesz utána? Tudni fogja egy "gyengeséged", bevallottál valakinek érzéseket amik valószínűleg viszonzatlanok maradnak. Ha közös ismerőseitek vannak megint ciki, hogy koslatsz utána...


Ha ezek ellenére, vagy ezek nem fenyegetnek is úgy érzed, el kell mondanod a továbblépéshez, akkor tedd meg. Nekem már elég rég, egy nagyon szép és intenzív kapcsolatom után évekig bennem maradt egy rossz érzés, lezáratlan lett az egész. Utána pár évre rá váltottunk 1-2 levelet (nem szerelmet vallottunk, csak úgy megbeszéltünk ezt-azt), és egyik napról a másikra teljesen sikerült elengednem. Van hogy egész egyszerűen szükség van még egy beszélgetésre..:)

2014. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!