Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szerelmes becenéven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmes becenéven szólítjam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy egy fiúnak milyen szerelmes becenevet adjak vagyis a pasimnak??kicsimnek hivom őt,ő pedig szivemnek hiv engem.fiúnak lehet mondani azt,hogy kicsim??? előre is köszi a válaszokat :)sziasztok
2010. febr. 4. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem "cicámnak" hív a barátnőm, úgyhogy semmi gond ;):D
2010. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy baba,kicsim,szexi fiúkám, szépszeműm, kis pici babám meg ezeknek a kombinációit:D ha meg marhulunk akkor sonkar, f@sz, kukis, nyomi, puhos.
2010. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13:19 vagyok, vagy ha gügyögök neki amit utál, akkor icipici cicmic cilimili mil cil ilmili. Az a lényeg hogy sok c meg i betü legyen benne mert akkor kiakad:D
2010. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13:19 vagyok megint, most belejöttem, még azt leírom hogy ő hogy szokott becézni, bár tudom, ez off kicsit:) Csíbor(csibe+bogár rövidítése) bogaram, húsmoly, torzulány,cicám,angyalom,kis butus,nyuszkó,vadmacs,hercegnőm,csibe,falnivaló csöppem,drágaságom,gyönyörűm,gyíkmutyi,csimpifon,csimpi,maki,bogyi,bogyóka,kincsem,kiscsibe,macs,husifalat,suna,nőstényördög,muff. Ja várjál még eszembe jutott pár ahogy szoktam: kedveske, édeske, nyulam, playboyom,kis lovagom,tini fiúm,latin szeretőm,icipici édes süti férfiúm,babuka,hús,husi,kisded,cuki,érzéki fiukám,angyalkám,mosolygósom,apu,kincsecske.
2010. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi sokféleképpen hívjuk egymást. Én konkréten Életemnek szoktam, én pedig Dida vagyk(cica afektálva), vagy kiscsillag, az elején még husi(pedig vékony vagyok)voltam.Néha csibének is szoktam hívni ha olyanom van.
2010. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!