Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az elítélendőbb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az elítélendőbb? A Biszexualitás vagy a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

A kérdés adott...

(Hetero vok, csak kíváncsi vagyok :P)


2010. febr. 4. 15:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
3%
Férfiak nem lehetnek bisexek ezt nem rég bizonyították vagy heterok vagy homosexuálisok, amúgy pont lesz*arom, nem érdekel, de ne vonuljon fel! Legyen csak otthon bu*zi!
2010. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
57%
Én eddig azt hittem h biszex vok. Miért nem lehetnek biszexek a fiúk? Komolyan kérdem én erről még nem hallottam.
2010. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
A nem álszentnek üzenem, hogy éppen attól álszent, hogy az egyéni ízlését próbálja valamilyen erkölcsi törvénnyé formálni. (érstd: "Ha egy nő vonzó, kettő még inkább, de mivel a meleg férfiakat visszataszítónak tartom, ezért az bizony midneképp rossz."
2010. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát voltak ilyen kutatások és arra jutottak, hogy vagy a nők izgatják/érdeklik fel vagy férfiak, hogy mind a kettő az nem lehet... vagy vagy
2010. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%
Ja. A VALÓDI kutatások meg bebizonyították, hogy nincsenek szigorúan hetero- és homoszexuálisok, hanem sokkal árnyaltabb a kép, és valójában a szexuális irányultság egyfajta skálán mozog. Ennyit erről.
2010. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
2%
Pedig tényleg nem vagyok álszent. Azért más a két nő, mert ők nem tudnak olyat csinálni egymással amit egy férfi ne tudna, két "férfi" viszont tud oylat csinálni egymással, ami egy hetero párnál nem lehetséges. Magyarul én meg tudom dugni a nőmet, de ő nem tud engem. Egyébként engem sem zavar konkrétan, csak ne dörgöljék az orrom alá.
2010. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen a hetero, ma már ők vannak kisebbségben.
2010. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
74%

Ki mit ítél el.

Én egyiket sem.

Hetero vagyok,és egyszerűen csak nem foglalkozom másokkal.

2010. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
21%
Egyértelműen a homoszexualítás.
2010. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tom:/

Én nem ítélek el senkit:D

Leszarom homár vagy fél homár..:D

aza lényeg előttem ne smároljanak vagy más azt cső:D:D

Ice:D

2010. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!