Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék segíteni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet megcsalta a barátja és szeretném jobb kedvre deríteni, de fogalmam sincs mit tudnék mondani azon kívül, hogy idővel jobb lesz :/ Legközelebb csak jövőhéten tudok vele találkozni. Szerintetek, hogy tudnék segíteni?
2015. jan. 1. 14:54
 1/3 anonim válasza:
Ha biszexuális, nincs nehéz dolgod ;)
2015. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:

Nem konkrétan vigasztalnod kell, és eszébe juttatnod hogy ő most szomorú, de majd jobb lesz. A legjobb ha mellette állsz, ha beszélgetsz vele, ha a normális rutinba segíted visszazökkenteni. Biztos személye válogatja, én általában úgy láttam hasznosabb, ha nem a szakítás körül folyik a beszélgetés és a vigasztalás, hanem a gondolatok elterelésében segít valaki.

Nem lehet tudni milyen segítő szavakkal (pl én azt mondanám, hogy próbáljon arra gondolni, hogy időben kiderült hogy nagyon rossz párt talált, és egy ilyen pasi után nagyon kár sírnia és szomorkodnia, mert ő ennél sokkal jobbat érdemel) tudsz pozitív hatást elérni, mert bármi visszaüthet (pl erre sírásba törhet ki, hogy mi az h időben, már hónapok(/évek) óta őt szeretem, és minden másban tökéletes, és jhaj így meg úgy).

2015. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jan. 1. 15:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!