Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot attól (csaj) akit megbántottam?

Figyelt kérdés

Ugye elvileg haverok vagyunk, de mégis egy ideje, augusztus óta szívatjuk egymást.Nem tudom már ki kezdte, lehet én, nem tudom.Először csak kisebb pimasz viccek/szivatások voltak aztán egyre eldurvult a helyzet, olyannyira hogy kisebb társaság előtt ****-ra tett megjegyzést.Na akkor másnap elmentem hozzá, számon kértem rajta hogy ezt így nem kéne, mert ez olyan mintha én kb. a melleire tettem volna megjegyzést.Egy bizonyos fokig tűröm a szopatást, de nem megalázásig.Már bocsánatot kértem tőle egy hete, de nem sokat ért.Tegnap is azt mondta, hogy majd meglátja hogy változok meg...stb. Látta is rajtam 31.-én hogy rossz kedvem van miatta, szinte sajnos megalázó helyzetbe hoztam magam, de még mindig úgy érzem nekem kell elnézést kérnem tőle.De hogyan? Nem akarok földön csúszni előtte(nem akarom h nyálasnak tartson) .Gondolkoztam rajta, írok talán neki egy levelet fészen üzenőfalra angolul vagy németül...stb.


Sajnos a tesóját is szívattam egy kicsit.Megfogadtam, többé nem bántok egy nőt sem.Bár biztos, hogy nem vagyok 100-a mert az eddigi barátnőimet mindegyiket így sértegethettem.



2015. jan. 1. 15:48
1 2
 11/19 anonim válasza:

Akkor szerintem úgy érzi nyomulsz rá, és nem akar tőled semmit. Azért nem is keres, és azért törli az üzenőfaláról amiket kiteszel (bár én ezt bunkóságnak tartom). Az egy dolog, hogy jól nézel ki, nem biztos hogy neki is bejössz. Vagy bejössz neki, de nem akarja a barátságot elrontani, vagy éppen van valami olyan dolog ami nem tetszik neki benned és tudja hogy nem működne egy kapcsolat köztetek. Nyálas dolgokat ne csinálj, pl amit mondtál, hogy írsz neki egy levelet az üzenőfalára, neee, ehhez egyrészt senkinek semmi köze, másrészt őt is kellemetlen helyzetbe hozhatod.

Mondd meg neki, érzed hogy kicsit eltávolodtatok, nem akarsz a nyakában loholni csak érzed hogy valami nem stimmel, mondja meg az okát. Ha nem érdekled már mint barát, mondja meg, de ne szórakozzon. Ha hidegen hagyja, akkor egy ideig ne keresd te sem, mert azzal csak még jobban eltaszítod ha a nyakán lógsz. Ha fontos vagy neki, hidd el észre fogja venni magát és majd ő felhív. Ha meg nem vagy neki ennyire fontos akkor nem éri meg miatta bánkódni, hiszen te megtetted az első lépést. :)

2015. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
van egy megoldás telepátiád van szerintem nem tudod mi az de ha erősen gondolsz rá mint ahogy nekem is sikerült az érzéseit megtudod és a gondolatát elég ritka de próbáld ki és mondj ellent a rossz gondolatának
2015. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
vagy egyszerűen mond kérlek bocsáss meg nem akartalak megbántani. el fogja hinni
2015. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Ja igen a mi a lány neve? nem kell a teljes csak az első neve kell.
2015. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Meg ha ténylegesen bocsánatot akarsz kérni vedd komolyan nem szabad feladni.Én hallottam a gondolatát ő is hallotta az enyémet csak én más hangon gondolkodtam a neve Noémi

12-13 éves én 14 6-odikas

2015. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
ja és igen van egy pár dolog amit tudnod kell ezt kétlem hogy elhinnéd de így van az agy sok mindenre képes és van néhány ember aki azt akarja hogy az emberek ne legyenek erre képesek ezért is megnehezítik a dolgukat azt írják hogy az agyban lévő mutációk veszélyes betegségeket okoznak nekem nem okoztam azt csak a reflexeim nagyon jók lettek. ezt csak úgy egyébként írom
2015. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
ja és igen ha lenne skyped akkor egyszerűbb lenne segítenem de én megyek cs majd írj vissza
2015. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
ok
2015. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem azért, mert nem szereti a páva palikat...de te tudod... :)
2016. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!