Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt?

Figyelt kérdés

Nemrég óta van egy , tudtommal eddig, kizárólag szexre alapuló kapcsolatom.

A férfi eddig soha nem kérdezte hol, kivel voltam, semmiféle elszámolás nem volt közöttünk, és nem láttam hogy izgatta volna. A magam részéről nagyon vonzódom hozza szexualisan, jól elbeszélgetünk, de semmiféle komolyabb érzelmet nem érzek iránta.

Kb két hete írta először, hogy hiányzom neki, ezt betudhatom annak, hogy úgy értette, hogy a szex hianyzik neki. Valamelyik nap azt írta, hogy teljesen megbolondítom. Akkor kezdtem el gondolkodni, hogy hányadán is állunk.

Tegnap viszont , nem is közvetlen a témára reagálva, kibukott belőle, hogy ne szedjek fel senkit, csak vele legyen, ne legyen más rajta kívül. Arra a kérdésemre, hogy féltekeny-e, nem válaszolt, én nem nyaggattam megint vele.

Azt is mondta , hogy tetszem neki.

Egyszerűen zavarba hoznak ezek a dolgok, nem tudom hogy mit is gondol az egészről, nem értem miért mondja ezeket.

Kicsit bonyolult a dolog, mert teljesen kizárt a komolyabb kapcsolat, csak a néha találkozunk és szexelünk-szintű dolog jöhet.



2015. jan. 2. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes lett beléd , ennyi
2015. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Katolikus plébános ***** válasza:
Szerelmes..
2015. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet csak összekeveri a szexuális vonzalommal.

32 éves vagyok, de nem lettem okosabb ezekben a dolgokban mint 16 évesen :)

Ahhoz hogy szerelmes legyél, kell hogy tudd hogy tiszta az út, bármi lehet, nem ? Ha eleve tudod hogy nem lehet nagyszabású kapcsolat, akkor úgy állsz hozza, hogy ne érzelmeid irányítsanak..szerintem.

2015. jan. 2. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Van amikor már nem tudod befolyásolni az érzéseidet.:) :/
2015. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet szeretné ha nem érezné?

Szerelem nélkül nem lehet féltékeny arra akivel szexualis kapcsolata van ? Pusztán azért hogy más nem piszkítson az ő helyére, inkább egoból mint szerelemből?

Tényleg szerelmes lett? Ennyire egyértelmű?

2015. jan. 2. 16:55
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
Ennyire...megadsz neki nyilván a szex mellett valami mást is, amivel magadhoz láncolod.
2015. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!