Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem volna a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem volna a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

több, mint 10 éve a legjobb barátom. pontosabban 12 éve. mindig mellettem állt, sose hanygolt. egyszer sem vitáztunk. egy hónapja lefeküdtünk barátilag, megbeszéltük, minden. azóta sokkal jobb lett a kapcsolatunk, és előtte is mondogatta, hogy szeret.

most, mindig, mikor ír, akkor felgyorsul a szîvdobogásom, mosolygok, boldpg vagyok.

beleszerethettem esetleg?

mindent tud rólam.

a másik oldal pedig: szakítottam a párommal, és ő vissza akar kapni, de nekem mindig csak a legjobb barátomon jár az eszem.

segítsetek, kérlek.

szeretem, vagy csak átmeneti állapot lehet?

ha tényleg beleszerettem, akkor hogyan mondjam el neki?

lehet, hogy kölcsönös is, vagy csak én érzem úgy. nem tudom. az viszont fontos, hogy mi ketten mindent megbeszélünk.

nem akarom tönkretenni a barátságunkat ezzel, ha nem valós érzelem, csak egy fellángolás.


2014. júl. 9. 23:03
 1/4 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem szerelmes vagy belé, hanem szereted. Szereted, mint azt a férfit akivel letudnád élni az életed.
2014. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ebből eléggé úgy tűnik, hogy beleszerettél

ha ennyire jóban vagytok, szerintem mondd el neki és beszéljétek meg

ha nem vagy benne biztos mit érzel, akkor mondd el neki azt amit most ide kiírtál

ez talán még jobb is, úgy magadban is jobban tisztázódik mit is érel pontosan

2014. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat. :) igen, az lesz a legjobb, ha megbeszélem vele. :)
2014. júl. 10. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy teszel mintha ez bűn lenne! ...hát próbáld ki! Szeresssss bátran!
2014. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!