Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetett ki?

Figyelt kérdés
Hello, 20 eves pasi vagyok, sikerult durvan megbantanom a baratnomet. Megzsarolt ha nem teszem azt amit mond, el fog hagyni. En ezt nem szerettem volna, ezert megtettem amire kert. Be kellett oltoznom kvanak. Adott egy miniruhat, harisnyat, meg egy intimbetetet. Azt mondta ezeket vegyem fel. Mindent tudtam hogy kell felvenni, de a betettel gondban voltam, szoval azt magamra ragasztottam ott lent, aztan megmutattam neki magam. Latszott az arcan hogy mosolyog egy picit, de mikor felhuzta a miniruhat kitort belole a rohoges. Eleg sok dolgon lehetett nevetni ugyerzem, de megse ertem. Attol fuggetlenul a haraga nem enyhult hogy nevetett egy jot, de nagyon szarul esett, nagyon megalazo volt alapbol ez az egesz szituacio, es szerintem le is fenykepezett..

2015. jan. 2. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz akkora marhát mint te még nem hordott a hátán a föld... eddig
2015. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

amennyiben nem vagy kamu troll, bár kétlem, de ha mégsem:

kérd el tőle a képet, és linkeld!

vagy ha olvassa a barátnőd, akkor ő is linkelheti, nekem mindegy.

2015. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Őőő...komolyan képes voltál beöltözni azért mert így megzsarolt?! Ha szakítotok, akkor ez a kép tuti megy fbre meg twitterre meg ami csak létezik.


Egyáltalán ki az aki ilyet kér a másiktól?!

2015. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sírok :D bocsi,de ez szerintem kamu..
2015. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, nem akarom elvesziteni, de nem tudom mit tegyek ezek utan, nem is merek a szemebe nezni
2015. jan. 2. 19:11
 6/14 anonim ***** válasza:

ez nem te vagy véletlenül: [link]


[link]


[link]

2015. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kamuzz hihetőbbet :D
2015. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 RRR ***** válasza:

ez szép

legyen tartásod valamennyi,mert az se jó ha így viselkedsz

ne ezen múljon ,hogy marad vagy se ,mert az régen rossz

2015. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Annyi perverz meg fura fazon el a vilagon es akko pont ez annyira nem hiheto? Miert lenne mar kamu. Inkabb segitseg kell, szakitsak vele, vagy varjak vele amig biztosra megtudom hogy keszitett-e kepet rolam, vagy probaljak kibekulni vele?
2015. jan. 2. 19:19
 10/14 RRR ***** válasza:

légy férfiasabb-határozottabb minden mindegy alapon

azt meglátod mi lesz

2015. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!