Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasított vissza eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasított vissza eddig mind a 9 lány, akinél próbálkoztam?

Figyelt kérdés
15F
2015. jan. 3. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert tshúnyah wagy!
2015. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
valami még nem megy... majd belejössz
2015. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszúl közelettél hozzájuk?
2015. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert úgy nézel ki mint aki benéz.
2015. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet mert kövér vagy, vagy alacsony, vagy büdös, vagy nincs fekete hajad, kék szemed..ilyenek.
2015. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem,mert vannak akiknél bejövök,de nekem nem tetszenek
2015. jan. 3. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Okok:

Ronda vagy.

Csóró vagy.

Kövér vagy.

Büdös vagy.

Alacsony vagy.

Buta vagy.

Bunkó vagy.

Félénk vagy.

Ha ebből a 8 szempontból 3-nál kevesebb igaz rád, akkor még van esélyed. Ha nincs, akkor fapfap, vagy maradnak a prostik.

Bocsánat, ilyen az élet :)

2015. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér,inkább sovány,se alacsony se büdös ápolt vagyok. Barna hajam van(ami annyira sötét hogy már majdnem fekete),de nincs kêk szemem :D
2015. jan. 3. 21:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Ebből csak 1 igaz: Félénk vagyok :D
2015. jan. 3. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:
A félelmet kiszagolják, onnantól kezdve nem lesz pina. A nőknek a laza-magabiztos és intelligens palik kellenek, akiket szívesen-büszkén mutatnak be társasásban-otthon. Még amikor zöldfülű kis srác voltam, hagytam elmenni életem szerelmét mert nem volt tököm hogy lépjek. Akkor megfogadtam, hogy ez többet nem fog megtörténni. ENNYI ÉS KÉSZ. Sok sikert.
2015. jan. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!