Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, nagyon. Próbálkoztam már, ő nemet mondott. Mit tegyek? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Csak barátként szeret és nem tudna elképzelni mást... ezt mondta. Most úgy néz ki mintha elhidegültünk volna teljesen egymástól, de mégis mintha érdeklődne irántam valahogy. Hát hogy van ez? Mit csináljak?
2012. nov. 6. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a barátja.Lehet félre értelmezed a jeleket.Hagyd hagy nyugodjanak az érzelmek.Majd utána tegyél bármit is
2012. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tyler913 ***** válasza:

Ha nemet mondott,a legjobb,amit tehetsz,hogy hagyod. Sőt,ha tényleg tetszik ez a lány,és nem tudnád elfogadni,hogy csak barátok legyetek,akkor inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot.

Persze,hogy érdeklődik utánad,jól jön neki egy szárazbarát...Ne add meg neki ingyen.Inkább semmik ne legyetek,mint "csak barátok",ha Te mást akarnál.

2012. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeptemberben még bejöttem neki (ezt utólag tudtam meg.) Csak sajnos könnyebb mondani azt, hogy elfelejteni, kapcsolatot megszakítani :)
2012. nov. 6. 19:05
 4/4 Tyler913 ***** válasza:
Igen,akkor még bejöttél.De valószínűleg túl sokat tököltél,nem tetted egyértelművé, hogy mit akarsz tőle,és barátzónába kerültél.Ez van.Ha beleegyezel abba,hogy a "barátja maradj",ez így is fog maradni.Ne is reménykedj abban,hogy majd előbb-utóbb jobb belátásra tér,és hirtelen beléd esik.Ezért mondom,hogy hanyagold.Jobb inkább újat kezdeni,más lányt keresni,mint úgy lenni mellette,hogy mindketten tudjátok,Te többet akarná.A csicskája lennél így.
2012. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!