Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves fiúk! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk! Ti milyen gyakran borotválkoztok? Mekkorára hagyjátok megnőni maximum az arcszőrzeteteket?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromig nem is kellett hozzányúlnom az arcomhoz. Most se nő még valami sűrűn, de pár év múlva egész frankó szakállam lehet, mert sok bébi szőr száll van az arcomon.
2015. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy 3-4 hetente nem ártana, de inkább 9mm hosszúra tolom le géppel, nekem az a favoritom. Ja és szőke vagyok, úgyhogy nem olyan erőteljes, meg még nem olyan dús. 17/f
2015. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb hetente kell az alamat leborotvalni, a bajszomat ket hetente. Az a szerencsem hogy szoke vagyok es igy alig latszik de ket het utan mar latszik hogy hosszu es van ott valami. Az alamon meg gyorsan megno es az feltunobb
2015. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: 9mm arcszőrzettel 17 évesen úgy, hogy nem olyan dús, elég érdekesen nézhetsz ki. Biztos, hogy 9mm-t akartál írni?
2015. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos.. :D És jól is áll :D
2015. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem naponta kellene, mert olyan gyorsan nő, hogy a borotválkozást követő napon már borostás vagyok. :D Lusta vagyok, így csak 3-4 naponta szoktam. :D Nekem jó áll egyébként. :P 19/F
2015. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szőke vagyok, de a szakállam barna, így elég egyedi :D #2 voltam megint.
2015. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aladar12 ***** válasza:
kedvtől és alkalomtól függ. van amikor 2 hétig nem borotválkozok van amikor 3-4 nap után igen.
2015. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!