Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörténhet ilyesmi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörténhet ilyesmi, vagy csodák csak egyszer történnek? Előfordult már ez valakivel?

Figyelt kérdés
Az, hogy valaki megtalálja azt a személyt, akiről mindig is álmodozott (külsőre, belsőre), majd szakítanak, vége mindennek és jön még egy hozzá nagyon hasonló, esetleg jobb srác is? 20/L
2015. jan. 4. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg. De én sosem a hasonlóakat keresem utána.
2015. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nőkkel megtörténhet, hiszen a csoda gerjesztéséhez megfelelő eszközeik vannak
2015. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne..?
2015. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pont ebben vagyok, csak fiúban! Meglepő, hogy hasonlóan látja valaki, mint én! Am igen! Ha fiú vagy, nem!


23/F

2015. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Velem ez már másodjára történt meg, az első sráccal sajnos semmi nem lett egy kis kavaráson kívül, a másikkal pedig 3,5 hónapot voltunk együtt.. Szerintetek lehet még ilyen? :(
2015. jan. 4. 01:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne?
2015. jan. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet, és pasiként is. én harmadjára élem meg
2015. jan. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, kissé megnyugodtam! :)
2015. jan. 4. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!