Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan reagálna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan reagálna a barátnőm, ha most úgy fenekelném el, hogy a dominancia kapja a főszerepet?

Figyelt kérdés
A barátnőm imádja, ha elfenekelem, én szívesen megteszem neki. eddig mindig csak a gyönyörkeltés miatt, nem a dominancia volt a fő szempont. Szerintem nagyon izgalmas szituáció lenne, pl ha felhívnám találkozó előtt, kb.1 órával, hogy készítse ki az asztalra az összes fenekelős eszközeinket, a fenekelő fotelt helyezze a szoba közepére. Majd letenném a telefont. Érkezésem előtt kb.15-20 perccel újra hívnám, hogy vegye le a nadrágját, tolja le a bugyiját bokáig, és álljon a sarokba így várjon rám.

2015. jan. 4. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szubmisszív hajlamú, imádni fogja. :)

Én mondjuk biztos nem tenném meg, maximum fordítva, ha én vagyok a domináns fél.

18/L

2015. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

fúúúú, ez nekem nagyon tetszene :D

szerintem nedves lesz, mire odaérsz..

2015. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, nem ismerem a barátnőd.

Ez most valami önreklámozás akarna lenni, hogy beindítsd a nedves tiniket itt?

2015. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki és megtudod, tetszik-e neki.

Én kifejezetten örülnék, ha a barátom ezt tenné :)

2015. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=9Rny_fHjmjA


Így csinál(2:20-tól) itt tényleg a dominancia kapja főszerepet.

2015. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha szerette az eddigi fenekeléseket, biztosan imádni fogja. Gondolom tett rá utalásokat, annak érdekben hogy megtedd ezt a lépést.
2015. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha Mar elfenekelted akkor fog neki orulni.
2015. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudni. Ezt neked kell kiismerni, hogy hogyan reagál az ilyen dolgokra. Ha sub hajlamú és nálatok ez bejáratott szerintem tetszeni fog neki.


Én utálom az ilyesmit ha párom ugráltatni próbálna a telefonba csak a belülről zárban hagyott kulccsal találkozna, hogy ne tudjon bejönni...

2015. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!