Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek nagy igények vagy egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy igények vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

Külsőre:


Egy valami ábrándít ki, az pedig a csont vékony lányok. Ezt két dologban mérem, az egyik az, hogy látszanak-e a bordacsontok fekve, a másik pedig az, hogy az alsó has hurkán van-e némi felesleg (akár csak egy pici).


A felső határ már kicsit jobb helyzet, ott inkább számomra az a lényeg, hogy a testtömeg indexnek megfeleljen a súly, kb.-ra az még ízléses. Mármint a "normál" állapot.


Ha valamit tényleg választhatnék hogy szép legyen az a fenék, a szép geoid alakú és lehetőleg minél jobban gömbölyödő típus :D Arcra baromira nem vagyok válogatós. Se a szeplő, se a pattanás nem ábrándít ki.


Rúzst meg a vastag vakolatot még utálom, egyébként a szépen kihúzott szemek azok beindítanak.


Mell az számomra lényegtelen, persze van ideál, ez inkább a minél kisebb. Lehetőleg B-s, de lehet C-s is. Mondjuk a nagy mell (az átlagnál jóval nagyobb), már azért csökkent a vonzerőből - szerintem.


A belsőre meg csak pár dologra vágyom: összhang, ő is legyen olyan hülye és/vagy csipkelődős mint én, bizalom, és kölcsönös vonzódás illetve ragaszkodás.


Egy valami van még amit érdemes megemlíteni, hogy én az a párkapcsolatot kimutató típus vagyok, és nem hencegés miatt, hanem mert szeretem a spontán csókot, (amit a másik hoz ki belőlem) bárhol, bármikor.


Nem tartom magam kevésnek ezekhez az adottságokhoz, de úgy látom elég nehéz ezeket megugrani mert az ismerkedéstől számítva egy X pontig hamar megingok ha látom hogy valami nincs meg, vagy nem kezd kialakulni.


Egyébként 20 éves vagyok az ideális korosztály picit a fiatalabbak 16-18 de még a 19 is. (egykorúval már nem igen jönnék össze). Egy szabályom van e-téren lehetőleg 1 év a javamra. 16-nál inkább már azért fontos a felfogás, de 17-nél ez már annyira nem jellemző.


2015. jan. 4. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

amíg ezen elmélkedsz, elmennek melletted a lányok.

egyébként persze, hogy nagy elvárás attól, aki nem felel meg neki.

2015. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menny egy múzeumba ott biztos találsz viaszból :D

Ha ennyire válogatós vagy akkor még 40 évesen is egyedül leszel.

2015. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
régebben nagyobb volt az elvárásom és barátnőm is volt. és nem is azért tettem lejjebb mert hogy "nincs nő aki környékezne" szimplán elkezdtem látni a szépet a formásan teltebb lányokban is.
2015. jan. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!