Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem sikerült találnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem sikerült találnom egy nőt sem, akit érdemesnek találtam volna egy kapcsolatra, ugye ezek nem nagy igények?

Figyelt kérdés

25 vagyok lassan... A szüleimnek még senkit se vittem haza, hogy "ő itt a barátnőm".

Nincsenek szerintem nagy igényeim, a külsőségekre nem térek ki, mert mindenkinek más tetszik.


Nekem alapvető dolog, hogy a lány:

- ne dohányozzon

- ne legyen közöttünk nagy műveltségi különbség

- ne legyen trágár (ciki, ha többször b*zdmegozik mint én)

- legyen nőies

- legyen hűséges

- legyen őszinte

- NE HAZUDJON! (sajnos a nők rengeteget hazudnak)

- legyen meg benne az alapvető háziasságra való hajlam

- legyen véleménye

Hirtelen ennyi.


SOHA nem találtam még olyat, akiben ezek meg lettek volna.


2013. jún. 25. 22:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 anonim ***** válasza:
100%
keveset nyújtottál cserébe valószínűleg
2013. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 A kérdező kommentje:

He?

Értő olvasás megy, vagy visszazavarjalak az általános iskolába?

2013. jún. 25. 22:54
 3/121 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem ezek nagyon alap dolgok. :) Szóval simán szerencsétlenül alakult eddig az életed ezen része


Viszont azt megjegyzem, hogy szerintem nem igazán a nők tulajdonsága a hazudozás, hanem úgy általában az emberi fajé, nem lehet egy nemre rákenni. Rengeteg hazug férfival is találkoztam...


Amúgy mennyire tartod magad műveltnek?

2013. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/121 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam túlságosan intelligensnek, de azért néhány nő olyannyira buta, hogy nekem kellemetlen.
2013. jún. 25. 22:55
 5/121 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam, hogy a nő legyen őszinte, majd utána, hogy ne hazudjon. Akkor szerinted mennyire ? :)
2013. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/121 anonim ***** válasza:
100%
*leírta
2013. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/121 anonim ***** válasza:
80%
Azt már sajnos régen kijártam, de visszanézhetünk, hátha sikerül annyi érzelmi intelligenciát magadra szedni, hogy 25 évesen végre lesz egy barátnőd.
2013. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/121 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgéltél, vagy szerencsétlenül jártál, ami nem nehéz, ugyanis rettenetesen sok buta EMBER van.
2013. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 A kérdező kommentje:
Direkt írtam az a kettőt úgy, ahogy. Tudom, hogy manapság divat hazudozni és kerülni az őszinteséget. Valószínűleg ezért nem lesz soha senkim.
2013. jún. 25. 22:56
 10/121 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem nagy igènyek, ennyit èn is elvàrok egy pasitól. 20l
2013. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!