Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba, szeintetek kedvel? L/13 Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam..akibe nagyon beleszerettem.

nem vagyok vele beszélő viszonyban...viszont mikor találkozik a tekintetünk mintha mindent elmondana

Olyankor van mikor mélyen a szemembe néz és látom rajta hogy nevetnie kell de visszatartja ...én rám is ez jön mikor rá nézek vagy hallom a hangját vagy a nevét.....rengeteg mindenki mondta azt hogy valljam be neki hogy szeretem..csak egy a bökkenő..van egy másik lány az osztályban ő mögöttem ül a fiú pedig még hátrébb de nem abba a padsorba ..na igen és mindig a lány nevét hajtogatja mindig neki szól ha valami van vagy ha segítség kell..és tudjátok ilyenkor a sírás kerülget mert baromira féltékeny vagyok...a fiúval volt egy "sztorim" ugye Angol óra volt és a padtársam elült máshová és a fiú padtársa is elült erre mindketten egyedül ültünk...és mondta a tanár hogy üljön mellém ekkor mindenki bekussolt (mindenki tudja az osztályból hogy tetszik nekem még ő is) és én már szinte olyan fejet vágtam mint egy szomorú bohóc...mert az arcom tiszta vörös volt (mondta az egyik osztálytársam) szinte mindenki minket nézett De ő is nagyon el volt pirulva....és már 8.-os vagy és nem tudom hogy hogy legyen elmondjam neki hogy mit érzek? vagy szerintetek? nem is engem kedvel hanem a másik lányt? vagy mit tegyek? szerintetek? nem akarom elhalasztani...ha egyátalán érdemes lenne ez az egész Kérlek válaszoljatok ! Értelmesen



2015. jan. 4. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

figyelj... szerintem mond el és ha TÉNYLEG bejössz neki akkor viszonozni foglya

de ha nem? aakor meg nem :( ez van ilyenkor el kell felejteni, nemkönnyű ugyan de meg kell próbálni

2015. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

de szerintem összejöhet

én 7.-es vok és nekm meg tetszik egy lány de nem ül hozzám olyan közel és a haveromnak is tetszik ez a lány ő pedig mögötte ül...persze hogy tőle kér segítséget de ha nincs ott jól elvagyunk :)

2015. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!