Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok 8. osztályos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok 8. osztályos és beleszerettem az osztálytársamba. (Többi lent)?

Figyelt kérdés
(Csendes fiú, aranyos, megértő. ) A gond csak az, hogy szerintem ő csak barátként tekint rám. Volt már hogy oda jött hozzám beszélgetni szünetbe és sétálgatni de én ilyenkor nem merek a szemébe nézni stb. nem merem elmondani neki mert félek hogy pofára esek és akkor utána még barátkozni se fog velem. Mit tehetnék?

2012. okt. 13. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
És mit akarsz tőle? ebben a korban nem elég a beszélgetés?
2012. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretem és szeretnék közelebb kerülni hozzá..
2012. okt. 13. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Á-á-á... Házi nyúlra nem lövünk!
2012. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne félj h pofára esel mert azt is kell vesztenivalód nincs sok ugorj fejest a dolgokba ne félj értelmetlen emberi szokás....
2012. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen jó, ha barátként tekint rád, ez egy jó támpont. Gondolj arra, hogy mennyivel jobb helyzetben vagy, mint az aki, egy tök idegen csávóba szeret bele. Szerintem egyelőre ne tegyél semmit, legyél türelmes. Egy fiú nem biztos, hogy megér egy kapcsolatra 14 évesen. A lányok általában hamarabb érnek. Ha a közelében vagy, légy magabiztos, hogy ne látszódjon rajtad, hogy teljesen beleestél. Ha ő is szeretne valamit tőled, akkor majd kezdeményez ő. Mást úgy sem tehetsz, sajnos. Esetleg beszélgess egy barátnőddel, mikor ő is ott van, és arról beszéljetek a barátnővel, hogy milyen egy helyes pasi. Írd körbe őt, és egyszer csak rájön: naháááát, én kellek neked, bébi. :D Na jó, csak vicceltem! Vesd be a női praktikákat: próbáld féltékennyé tenni. :) Beszélj neki egy fiúról, aki "tetszik" neked. Ha tetszel neki, hidd el, az látszani fog! Sok szerencsét!! :) Remélem segítettem.:)
2012. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Á-á házi nyúlra nem lövünk" sajnálom ezt nem értettem.. :O


Az utolsó válaszolónak köszi szépen sokat segített :)

2012. okt. 13. 21:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyira tökre igaza van annak, aki azt tanácsolná nekem hogy hagyjam a francba.. Ma össze is vesztem vele és rájöttem, hogy teljesen más mint én. Nem illünk mi össze még barátnak sem soha! Pedig ez nem azt jelenti hogy nem szeretem egyáltalán nem azt jelenti! Nagyon fáj most hogy megbántott és el kell engedjem de megteszem! nem fogok soha többet egy fiúnak sem megfelelni soha de soha többet! nekik olyan könnyű minden még mi nők addig azért legyünk csinosak, nagy csöcsűek, és feleljünk meg nekik! Hát a nagy ***** ennyi kész köszönöm mindenkinek sokkal boldogabb leszek egy idő után tudom!
2012. okt. 13. 23:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Házi nyúlra nem lövünk." Osztálytárssal nem kezdünk. (Szerintem erre gondolt.)

Egész nap össze vagytok zárva, egy idő után megunhatjátok egymást. Ha meg szakítanátok, minden nap látnod kell, ami nem lesz kellemes.

Viszont mivel 8. osztály, gondolom jövőre új suli, így talán nem lenne akkora gond.

2012. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!