Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért a flegma lányok a "menők"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért a flegma lányok a "menők"?

Figyelt kérdés

Nekem nem megy ez a nagy bunkózás, max ha tényleg már elegem van, de átlalában az után is bocsánatot kérek..

Szóval most akkor a kedves lányok kedvességgel mit érhetnek el?

Csak azt, h a srácok azt hiszik, h könnyű kis naiv butuskák vagyunk és gyorsn gerincreverhetnek?


(volt 1 eset, h a srác nekem végül odanyögte, h "Azt hittem veled ez könnyebb lesz.." pff... csak mert segitettem a baromnak ebben abban, mert megkért, meg mert nem küldtem el rögtön a halálba hanem adtam neki esélyt..)


Gondolom nem minden fiú ilyen, de miről derül ki minnél előbb, h mégis ilyen?


Tudom vannak a kedves srácok, de ők néha olyanok, h nincs saját véleményük.. A teából sem mernek inni a kávézóban amig én nem iszok a sajátomból.. Mindent akkor csinál amikor én.. Nem hiszem, h tudna olyan szenvedélyesen szeretkezni velem ahogy én azt szeretném néha.


Hogy ismerhetném fel a "normális" férfiakat akik kinőlték már azt, hogy haverokkal versenyeznek abban, h ki dug meg előbb és több csajt? :)


2015. jan. 4. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Imadom a kedves lanyokat..:)

Nekem nem az a celom h mielobb lefekudjek veluk..:) bar ezzel lehet egyedul vagyok :D

2015. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül #1
2015. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos volt 1 rossz tapasztalatom és azóta nem nagyon bizom a férfiakban.:)

Volt, h megbeszéltünk h megyek hozzá, ő irt, h másnapos, mondtam nekem nem gond..

És vittem táskámban 1kiló narancsot, meg zacskós levest.:D (jótudom nem a legjobb de rendes levesre úgysem lett volna időm) és amig ő lement a boltba, én titokban kifacsartam (ja igen facsarót is vittem, arra az esetre, ha az övét nem találnám) a narancsot, megfőztem a levest, és igy vártam be.:D

Meg sok ilyen apró dolgot tettem érte, ő cserében 1 orgazmust sem volt képes összehozni nekem szóval jószar volt.

Miatta most 1ik kedves srácban sem tudok teljesen megbizni.

2015. jan. 4. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet felismerni a bunkó kétszínű nőket?

Sehogy.

Nincs ilyen, hogy valamiből fel lehet ismerni valakit.

Ezzel nincs gond, hogy kedves vagy, sőt...

Próbálj meg minél több embert megismerni és kiismerni.

Tanuld meg olvasni a testbeszédet, de ez nektek nőknek amúgy is jól megy. :)

Rendesnek és kedvesnek mondott férfi vagyok, de én még a teádat is meginnám, ha arról lenne szó. Miért várnék azzal, hogy te kezdj mindent? Ez butaság, nem udvariasság.

2015. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:

Hát ez abszolút f_sza: 1 orgazmust sem volt képes összehozni cserébe...gyöngyöm, ha csak a d_gás kell, gyere át, elélveztetlek vagy 10-15x, ha utána haza tudsz menni, hozhatod a levest ;)

25/F

2015. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5- Nem csak a dugás kellett volna, de tőle csak annyit kaptam, és mint irtam, azt sem a legjobbat.
2015. jan. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!