Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha nekünk férfiaknak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha nekünk férfiaknak kell a tenyerünkön hordozni a nőket, nekünk kell kezdeményeznünk, nekünk kell keresnünk őket, és ezáltal több felelősség hárul ránk, mint a nőkre, akkor minket ki fog szeretni?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy a nők sokkal több érzelmi támogatást kapnak nőtársaiktól, mint mi férfiak egymástól.


Aztán minket pasikat eleve nem is úgy nevelnek, hogy már kiskorunktol fogva "tudjuk, értsük" a lelki dolgokat, mint a nők, ez nekik valahogy jobban megy. Akkor miert nekünk pasiknak "kell" mindig minden pillanatban észnél lenni? Mi mi a francért nem érezhetjük azt, hogy egyszerűen csak szeretnek olyannak, amilyenek vagyunk?



2015. jan. 4. 18:28
1 2
 11/17 Noren1989 ***** válasza:
2015. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#10: Ugyan már... Egy Pocket Tanks meccs?
2015. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kösz, inkább kihagynám. Nem vagyok oda érte.
2015. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6-os, ragyogó karcolat, ezt 56 éves férfiként mondom!
2015. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13: Jobb unatkozni, mi?
2015. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tisztelet a komoly válaszolóknak, a többiek pedig akár a nyomukba is léphetnének!
2015. jan. 4. 19:59
 17/17 anonim ***** válasza:
igen, sajnos igazad van. Én már másodjára futok valaki után, egy éven át. A leányzó egyszer valamin kiakadt, hogy "kinek is hiányoznék..." na és én???! Értem ki fut, ki kűzd? Neki évente vannak pasijai, és nekem nőim? De őszintén, nagyon félek, hogyha mégis sikerülne, nem fogja értékelni amit tettem értem, talán fel sem fogja majd...
2015. jan. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!