Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól ismertem fel a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól ismertem fel a helyzetet? Srácok válasza előnyben!

Figyelt kérdés

Van párom, de nagyon a végét járja a kapcsolatunk. Játékos az élet, mert egy ismerősöm ugyanebben a cipőben jár. Jól tudjuk egymásról. Barátok vagyunk, nagyon sokat találkozunk, sokszor úgy is, hogy csak ketten vagyunk.

Pár hete beleestünk egy hatalmas hibába, bevallottuk egymásnak, mennyire kedveljük a másikat. Azóta elindult a lavina. Állandóan írunk egymásnak, találkozunk, de érezzük, hogy már nem barátságból. Megbeszéltük, hogy tiszta lappal csináljuk, lezárjuk a kspcsolatainkat. Az a baj, hogy úgy érzem, nem bírjuk irányítani az eseményeket. Utoljára én látogattam meg őt. Nem bírtuk ki, hogy ne öleljük át szorosan egymást. Úgy nézett rám, hogy megijedtem, éreztem, hogy meg akar csókolni, de szerencsére jött a munkatársa.


Azt hittem eddig, hogy nem vesz komolyan, ahogy rám nézett......úristen...!

Most mi a helyzet? Kezd megszetetni? Soha nem jártam még így, mindig a párom volt a mindenem, pláne nem egy baráttal.


Ne ítélkezzetek, nem vagyok r.banc, soha nem csaptam be senkit, nem is fogok, szakítok vele mèg a napokban és amúgy is esedékes lenne, nem a srác az oka. Bárki járhat így. A tanácsotok érdekelne. Jártatok már így?


Köszönöm előre is!


2015. jan. 5. 08:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez után az ölelés és nézés után úgy érzem bajban leszünk. Jól gondolom?



Azt mondja nekem, hogy közelebb akar hozzám kerülni, csak azt fogja tenni, amire èn is vágyom, semmi többet, de ő arra vágyik, hogy mellettem lehessen. Egyre többet gondol rám állítólag.

2015. jan. 5. 08:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta ha megtanulsz főzni feleségül vesz? :)
2015. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudok főzni, ne aggódj! ;)


Lehet humorizálni, de én tényeg nem tudom mit gondoljak.

2015. jan. 5. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor mire vársz még? Szakíts és legyél boldog mással. Nem vagytok közömbösek egymásnak,tehát itt minden azon múlik,hogy mikor zárjátok le a kapcsolataitokat. Ez nem ri**ncság amit csinálsz ,ilyen bárkivel előfordul,de ahogy a srác is elmondta,indítsátok tiszta lappal a dolgot!:)

Lány vagyok :o

2015. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kezdtem érezni, hogy van köztünk valami. Tudom jól, hogy alig várja, hogy megcsókoljon, csak èn ezt nem engedem még, két embert bántanánk meg.

Most elöször nèzett rám úgy, hogy elvesztem a szemében.

2015. jan. 5. 08:42
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Nem kell ezért bűntudatot érezned - csak tényleg zárd le a végét járó kapcsolatodat. Nagyon tiszteletreméltó, hogy ilyen korrektül szeretnétek eljárni.


A barátnőmmel nagyon hasonlóan jöttünk össze másfél évvel ezelőtt - mindketten szar előző kapcsolatból léptünk ki. Miköztünk el is csattant a csók, többször is, tehát lényegében megcsaltuk az előző partnereinket - de ezután az első adandó alkalommal szakítottunk mindketten.

Amennyire meg tudom állapítani így külsősként, teljesen beléd van esve és minden vágya, hogy veled lehessen.

2015. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!