Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ocsmány emberként, szerelemmen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ocsmány emberként, szerelemmentesen tudnátok valami vigaszt adni?

Figyelt kérdés
20/lány

2015. jan. 5. 14:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Még soha nem láttál tényleg "ocsmány" lányokat/nőket egy jóképű pasi párja/házastársa ként élni?

Nagyon sok ilyen pár van:)

Egyébként kétlem,hogy olyan ronda lennél.Ráadásul ha mégis lenne valamilyen szépséghibád(például a fogaid,súlyod stb,azon ma már könnyen lehet segíteni)

Ha meg maradandóbb dologról van szó pl nagy az orrod,kicsi a szemed stb arra rengeteg sminkes praktika van,csak utána kell nézni.

Sajnos nekem is van néha ilyen érzésem a fogaim miatt,úgyhogy most járok is fogorvoshoz,de megmondom őszintén nagyon félek:"D

Remélem olyan lesz a végeredmény,amiért megérte szenvedni:D

Az a lényeg,hogy először próbáld meg pszichésen rendbe tenni magad(ha egyedül nem megy esetleg pszichológus segítségével)és utána már tudod reálisan nézni a testedet is,hogy esetleg min kéne változtatni.

Amúgy meg ha vigasztal,szerintem nem a szerelem az élet célja.Persze jó ha van,de rengeteg más dolog is van a földön.

Nekem például sokkal fontosabbak a könyvek,művészetek,utazások,túrák,állatok iránti szeretetem,hogy minél többet tapasztaljak az életből,mint a szerelem.Ez persze nem jelenti azt,hogy ne vágynék rá,mert annak is meg van a varázsa,főleg ha sikerül megtalálni az igazit,de nem ez tesz teljes emberré:)

2015. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy te ocsmány! Én eddig minden nőben akivel találkoztam, tudtam találni szépséget és nőiességet, biztosan benned is megvan, csak még nem találkoztál azzal, aki meglátja benned :) 24/F
2015. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#21


Na ja ilyen csa fordítva nincs hogy ronda csávó szép csaj... És átlag fizetés

2015. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

# 23

Miért ne lenne?

Ismerősi körben is van ilyen:)

Azt viszont elismerem,hogy sok hülye nő van,aki csak kihasználja a pasikat(mondjuk ez fordítva is igaz),és sajnos elég sokan vannak.El hiheted én se bírom az ilyeneket(ezért is van kevés barátnőmXD),viszont vannak még kedves,aranyos,őszinte lányok is,csak kicsit nehezebb megtalálni őket;)

21-es voltam

2015. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!