Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert neznek le ezert? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert neznek le ezert? Ez miert annyira szornyu?

Figyelt kérdés
Szoval van vagy 15 kepem fenn facebookon, de ha elmegyek bulizni es arra adnam magamat, hogy felteszek egy kepet, akkor a szobamban vagy a nappaliban fenykepezkedem. Masoktol hallottam mar vissza olyat is, hogy biztos csak ez a 2 szoba van felujitva, nem az osszes, es azert fenykepezkedem csak itt.
2015. jan. 5. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért? Felujitottátok már a többi nyolcat is?
2015. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jázi :) ***** válasza:
100%

Ilyen hülyeséget...

Hány évesek vagytok,15?

2015. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:

A te dolgod, h mit kivel osztasz meg. Ha gondolod, egyszer tedd fel "csak én" beállítással a képeket, ha úgy jobban érzed magadat.

25/F

2015. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tood001 válasza:
Mert nem normálisak..Nem igazán látom értelmét ennek a feltételezésnek,ugyan is nekem eszembe nem jutna ilyen.:)
2015. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért éreznek a fiatalok vágyat arra, hogy megosszák az intim szférájuk minden egyes részletét vad idegen emberekkel?

Képzeld én nem is "létezem"! Nincs profilom a nagyon kék oldalon! :)

2015. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezen a 2 szoban kivul csak 7 van meg, amibol az egyik a konyha, masik folyoso, a harmadik pedig ebedlo. Amugy fel vannak azok is ujitva, de nem latom ertelmet annak, hogy a konyhaban fenykepezkedjek...
2015. jan. 5. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kellene a konyhában vagy mondjuk a WC-n fényképezkedned? :D Én pl. még a nappaliba se mennék le csak azért, hogy képeket készítsek magamról, csak a szobámban szoktam szinte.
2015. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem megyek azert a nappaliba, hanem, ahogy kimegyek, a nappalin megyek keresztul, es van, hogy mondjak a szulok, hogy csinaljak egy kepet, mert kell a nagyszuloknek egy uj kep, es ne oltozzek azert fel kulon, hanem lekapnak, es azt hivajak elo, es adjak oda.
2015. jan. 5. 15:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak arról van szó, hogy unalmasnak (szánalmasnak) tűnik az, aki a facebookra állandóan csak otthon készült képeket tölt fel.


A többség képeivel is meg akarja mutatni hogy színes életet él, és ezért inkább városokban, üdülőövezetben vagy természetben szép helyeken készült képeket tölt fel.


Előhívni képeket? Melyik évszázadban élsz? :)

2015. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem marhára nem érdekel,ki hány képet rak fel facebookra!Mondjuk az már elég önbizalom hiányos,aki szinte minden nap fotózgatja magát,és várja hányan likeolják a képeit.Nekem egy képem van csak fenn,nekem bőven elég.Úgy gondolom,h nem sok értelme lenne feltenni olyan képeket,hogy mikor,hol fotóztam le magam,meg h mindenki lássa igen itt jártam,ezt csináltam stb.Semmi értelme!
2015. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!