Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják nem nézek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják nem nézek ki rosszul, mégsincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Jó, nem vagyok egy Brad Pitt, de sportolok, igyekszem divatosan öltözni (de nincs ecsethajam :D), ismerkedni nekem tetsző lányokkal, mégis, eddig egy lánnyal jártam csak, vele is első gimiben. Ismerőseim néha megkérdezik, hogy "Te neked miért nincs csajod? Nem vagy egy elveszett gyerek" én meg mondom, hogy nem tudom.

Lehet, hogy idegesítő a humorom. De ha csúnyácska/átlagos lányokkat flörtölök, akkor ők mindig nevetnek, jól érzik maguk mellettem (ők egyébként mindig megtalálnak)

Ez a másik, lehet, hogy túl magasak az elvárásaim? De minek járjak olyannal, aki nem vonz?

Igazából most mentem egyetemre, ahol ráadásul sok lány van, de egyszerűen semmi...

Min kéne változtatnom?

19/F



2015. jan. 5. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz bukszák körül forgolódsz!

Lásd meg más típusú csajokban is a szépséget és a bájt!

2015. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na most figyelj: Én egy mindenki szerint ronda lánnyal akarok összejönni, pedig kifejezetten jól nézek ki. Basztatnak is érte rendesen, de nem érdekel mert szeretem.

Nem csak a külső a fontos.

18/F

2015. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, hát lehet, hogy én vagyok felszínes, de ha egy lányban keresnem kell a szépséget, akkor az nem lenne őszinte szerelem a részemről
2015. jan. 5. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami kell:


-magabiztosság

-kezdeményezőkészség

-önbizalom

-dominancia

-férfiasság

-nőknek vonzó stílus, viselkedés, beszélőke


Ami nem kell:


-alárendeltség

-kezdeményezőképtelenség

-önbizalomhiány


Mit csinálsz a lányokkal? Elkéred a számukat? Randira hívod őket? Meg mered őket csókolni az első randin? Ha nem csinálsz ilyeneket, az is nagyban csökkenti az esélyeidet.

2015. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!