Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy a barátom rám se bagózik ma?

Figyelt kérdés

23-a óta nem láttam a barátom, karácsonykor 3 napig alig tudtunk beszélni neten. Ma délelőtt beszéltünk kicsit, aztán ebédelt, elment egy haverjához, este került haza, azóta meg dotázik, és még két meccs között se ír annyit, hogy fapapucs, vagy hogy még él :/

Közben tudja, hogy holnap megyek orvoshoz, és tiszta ideg vagyok, és tök jólesne, ha megnyugtatna.

Holnap este meg megy házibuliba, nem fogunk megint beszélni.

Épp ebben a percben végzett a játékkal, egyből megy is aludni.

Nem várom, hogy teamfight közepén írogasson, de két meccs között, vagy amíg respawnol, hozzámvághatna valamit.... :(

Jogosan esik rosszul? Vagy túl "tapadós" vagyok?


2014. dec. 29. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy nem dobtad még ki? Ès milyen dokihoz mész, komoly baj van? :/
2014. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is dotás vagyok. de ha lenne bnőm, hagynám a p*csába. Vannak, akik nem tudják értékelni az élethelyzetüket.
2014. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jogosan hát. Két meccs között azért lehetne írni. Én is szoktam két LoL meccs között, de a barátodnak ne hozd fel ezt példának, mert a dotások általában(!) nem igazán kedvelik a LoL-t, és ez fordítva is igaz.


Amúgy szerintem írj rá te, és tudasd vele, hogy rosszul esik, viszont ha nem fog változtatni, akkor felejtős a dolog.


19/L

2014. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
teamfikt van meg dota?
2014. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 viktorvarga ***** válasza:
ne kocka gyerekekkel járjál,mit vártál
2014. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs bajom azzal hogy kocka, én is az vagyok, így eszemben sincs dobni. Nem állandó probléma ez, csak 1-1 nap van, amikor ilyen.
2014. dec. 29. 00:29
 7/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Azért mindenképp közöld vele - én kocka vagyok és INTJ, ami nagy vonalakban azt jelenti, hogy leginkább a belső világom számít, nem igazán igénylem a társaságot, és attól a kevéstől is inkább az értelem kell, mint az érzelem.

Viszont ha szeretek valakit, akár szoros barátságból, de szerelemből meg főleg - írok neki. Ez a 6 nap sok úgy, hogy alig tudtatok beszélni, annak ellenére, hogy jártok. Ha meg te is kocka vagy, azt nem értem, hogy miért nem társulsz be hozzá?

Ha ő is a solo Q-t nyomja, és vinne magával, akkor máris nem kapna ki 4 noobot maga mellé, csak hármat maximum. ;D

2014. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is noob vagyok :D dotázni nemrég kezdtem, ő meg régóta tolja, 2 haverjával, egyszer játszottam velük, de elfeedeltem az egészet, az ő szintjükön nem tudok életben maradni :DDD azt csak nézni szeretem, ha ők játszanak :D
2014. dec. 29. 00:47
 9/12 anonim ***** válasza:

addig örülj mig nem bagózik:D

#3-as valaszolónak nincs kedve lolozni?:$

2014. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne stresszeld magad. Főleg, hogy amúgy beszéltetek ma, meg valahonnan azt is tudod, hogy most végzett. Mi néha 1-másfél napig egyáltalán nem beszélünk, van ilyen.
2014. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!