Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Ilyen eszméletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Ilyen eszméletlen KÍNOS helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom (akit ovi óta ismerek)rendezett egy bulit szilveszterkor,de csak körülbelül 10-11 ember volt jelen.4-5 pohár tömény italt (konkrétan pálinkát) ittam,ami tudom,hogy nagy hiba volt, mert kiderült,hogy egyáltalán nem bírom!! 3-4 órán keresztül hánytam,de úgy ráadásul, aznap nem ettem semmit,szóval még éhgyomorra..

Összejöttem egy nagyon aranyos fiúval,aki végig ott volt velem,pedig hánytam,segített,támogatott..stb.

Mind a ketten részegek voltunk, és a fürdőszobában,a kádban,történt az,amibe józanon nem mentem volna bele: a nyelvével kényeztetett...és az egyik barátnőmnek a barátnője lefotózta!!És az ajtóban állva vagy 5-6 ember végignézte!! Nem voltam normális!Nagyon részeg lehettem,hogy ez kiesett!! Én erre nem emlékszem,hogy ez hogy és mikor történt!! Ez benne a legrosszabb!! És az a kép 5 ember birtokában van jelenleg, úgyhogy nem tudhatom,hogy annak ellenére,hogy megkértem őket,hogy nehogy továbbküldjék, még simán megtehetik!! Most az egész évfolyam erről beszél,és még emellé jön az önvád,a hatalmasnagy szégyenérzet,a 'leég a pofámról a bőr' érzés, és még folytathatnám... HOGY KÖNNYÍTSEK A LELKIISMERETEMEN? Most mindenki elítél,pedig még csak nem is a bulizós-részeges fajta vagyok..na mindegy..

A kérdésem az lenne,hogy hogyan érjem el,hogy megsemmisüljön a kép? Szerintetek mondjam el a szüleimnek?


2015. jan. 5. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A zene az jo...szorakozás.
2015. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elfelejtettem azt a súlyosbító körülményt,hogy 15 éves vagyok
2015. jan. 5. 17:11
 3/10 Magyarmanó ***** válasza:
A kép megsemmisítése érdekében annyit tehetsz, h azoknak a telefonjából akiknek ez megvan a szemed láttára a gazdája kitörli a képet, mást nem.
2015. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez cumi.

De,ha már megtörtént akkor nincs más hátra,mint előre!

Húzd ki magad és mondd el,hogy Neked legalább roh**t jó szilvesztered volt !

Sarokba vagy szorítva. :/

2015. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy, és jobb ha felkészülsz az a kép a neten fog keringeni, mert valaki fel fogja tenni, mivel ugysem tudod meg ki volt alapon.

Tanulópénz... le kell nyelned és fapofával türnöd a következményeket, mást nem nagyon tehetsz.

2015. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megverjem azokat akik.lefenykepeztek??
2015. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ez elég durva.


Én jobban paráznék attól, hogy anyámék meglátják a képet.

2015. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha bárhová is felrakják közszemlére a képedet az engedélyed nélkül, akkor az a személyiségi jogok megsértése, amiért fel is lehet jelenteni őket.

De persze ez elég gáz, főleg, hogy 15 éves vagy, én is annyi vagyok, de soha nem csináltam volna ilyet önszántamból. És ha már te voltál olyan ostoba, hogy benne voltál ebben az egészben, és így leittad magad (egyébként nem értem, hogy az emberek miért szeretik magukat leinni a sárgaföldig, merthogy egy kevés, hogy egy picit feloldódj, az rendben van, de ez...), hogy megtörténhetett az a dolog, akkor így is úgy is megalázó lesz, és jobban jársz, ha emelt fővel viseld.

Még az lenne a nagyon rossz helyzet, hogyha a szüleidhez is eljutna a kép.

2015. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajna ez egy kegyetlen tanulópénz, hogy miért nem való 15 éveseknek a töménytelen alkohol. Én elhiszem, hogy megbántad, de ez van, ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni. Javaslom próbálj félkészülni arra lélekben, hogy napvilágot lát a kép, és ha bántanak miatta, vonj vállat, hogy megbántad de visszacsinálni nem tudod.


Ami vigasztaló lehet számodra, bármily hihetetlen, de minden csoda három napig tart, egy régi osztálytársam önként rakott fel magáról meztelen képet és az sem érdekelt senkit egy hétnél tovább. Ez van, próbálj tanulni belőle.


23L

2015. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán jobb lenne ha beszélnél a szüleiddel is, még mindig jobb mint ha mástól tudják meg.

Ha kép van és 5 személynél, az tuti a neten lesz...

Próbáld elviselni, egy darabig tuti beszédtéma leszel.

Kitartás! ;)

2015. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!