Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnád hogy a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnád hogy a barátnődnek előtted roma pasija volt akkor is össze jönnél vele?

Figyelt kérdés
semmi bajom másokkal csak érdekel 17/l
2010. febr. 5. 15:29
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Ne tedd. Nekem volt egy ismerősöm aki összejött a roma pasival. És utána teljesen megromlott a kapcsolata a családjával meg mindenkinek. Teljesen leírta magát mindenki előtt. Biztosan szép vagy ilyenekkel ne állj le. szerintem én sem tenném.
2010. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor lesznek gondok, ha szakítasz vele, és hozza a famíliát :DDD

Addig nézek neked eladó minigun-t az eBay-en :D

2010. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

B.zmeg... es o bejon neked? Normalis? Az a fo kerdes, nem az, hogy te bejosz neki. Ha egy afgan menekultnek bejosz, osszefekszel vele? Amugy meg... hat nem attol fugg, de biztos, hogy nem tetszene, hogy elottem egy cigany d.gta...


RJ 19/F

2010. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

nem tudom így jófej meg aranyos nem az a bunkó kolompár cigány fajta csak elgondolkoztam rajta hogy mi lenne ha köszi hogy nézel nekem pisztolyt :D:D

szóval így nem tudom ezek után biztos nem majd megmondom neki h nem mert van valakim v hasonló

2010. febr. 5. 15:56
 15/35 anonim ***** válasza:
nem vagyok fajgyűlölő, de a besárgul a szeme..., más értékekkel rendelkeznek, ha még nem tetted meg ne tett, megbánnád.
2010. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
biztos nem fogom de azért köszi emberek:D
2010. febr. 5. 15:58
 17/35 anonim ***** válasza:

ja lehet hogy most még játsza a normálist azt összejössz vele és majd kapod az áldást -.-'

és miért nem azért mert olyan helyet nem ''járnék'' be amit előttem egy alsóbbrendű bejárt...

2010. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össz vele a helyedben, alja egy nép
2010. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
hát ha ismered télleg akkor persze.én láttam olyat csaj szakitott a romával majd a roma megint mondta hogy járjanak csaj nemet mondott erre roma elkezdte ütni
2010. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nem. Nem akarok félelemben élni...meg hogy nyaljam ki ha előtte cigóf.sz járt benne...nem lennék rá képes.
2010. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!