Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnád hogy a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnád hogy a barátnődnek előtted roma pasija volt akkor is össze jönnél vele?

Figyelt kérdés
semmi bajom másokkal csak érdekel 17/l
2010. febr. 5. 15:29
1 2 3 4
 21/35 werte ***** válasza:
Soha, előttem páran már leírták miért nem... KIZÁRT
2010. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Ha ő nem is gyökér, nyugi akkor majd a családjába, vagy a báarti körébe lesznek.

Rám is hajtott már cigány csaj, eleinte jófej volt meg minden, de aztán később már nem.Persze nem volt köztünk semmi, nem is akartam.

2010. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

fúúúj gusztustalan

képzeld el, neked is abba a lukba kell dugnod

2010. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
Már nem azért, de te már most azon gondolkodsz hogy, be fogsz e jönni másnak ha szakítotok?
2010. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
nem csak érdekelt de biztos h bem köszcsi a válasokat
2010. febr. 8. 18:31
 26/35 anonim ***** válasza:

Soha!

Undorító!

2010. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Ööö...

Nem értem a párhuzam vonását...

Kit érdekel milyen pasija volt előttem?

Most én vagyok, nem?!

Én pedig fehér vagyok.

2010. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
56%

Úgy látom az előttem szólóknak már sikerült lebeszélniük és ez JÓ!

Te még nagyon fiatal vagy, és gyanítom, hogy nem túl sokat tudsz a cigány kultúráról. Nem szabad bedőlni a szép mosolyának, az csak arra van, hogy megszerezzen, utána biztos megváltozik. A cigányoknál a nő a férfi tulajdona, azt csinál vele, amit csak akar. Véresre verheti, megalázhatja, megerőszakolhatja, bármit megtehet vele, akár meg is ölheti. A családja pedig kérdés nélkül mellé áll, mert te egy senki vagy a szemükben. Ez így brutálisan hangzik, de sajnos így van. Nem hiszem, hogy ilyen életet álmodtál magadnak. Légy okos, és messze kerüld el azt a fiút.

2010. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

a nem/soha válaszoloknak

ti csajtól mindig megkérdezitek az ismerkedés alatt hogy kikkel járt, nem az előző pasija érdekel, hanem maga a csaj ...

nem tök mind1, hogy kivel volt előtted, ha bejön neked és te is neki ...

ennyibből senkivel ne gyertek össze csak 14éves szűz lányokkal...


a válasz meg igen, nem az előző pasi miatt jövök össze vele, vagy nem, hanem a csaj miatt.

leszarom az előző pasiját nem az érdekel.

26/f

2010. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Az előző válaszolónak:

Nem tudhatod mekkora településen van ez. Egy faluban vagy kisvárosban mindenki nagyon jól fogja tudni, kivel járt előtte. És jobb lesz, ha az utód is nagyon vigyáz a testi épségére. Mert a cigány fiú/férfi továbbra is tulajdonának fogja tekinteni a lányt. Az pedig közismert, hogy a cigányoknál a konfliktuskezelés egyetlen módja a nyers erőszak. Épp a közelmúltban volt tele a sajtó egy ilyen esettel, talán hallottatok róla. Ha jól emlékszem ott egy bozótvágó kés volt a konfliktuskezelő eszköz...

2010. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!