Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy reagáljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Ma (kedden) megyek discoba (nem vagyok magyarországi és tart még a szünet),na és van egy csaj akivel nagyon sokáig beszéltem csak facebookon és smsmben,nem ismerjük egymást csak én ismerem látásból (nagyon ritkán látom) ő gondolom hogy nem.. na és nekem ő nagyon nagyon tetszett és sokszor elhívtam találkozni na jó bele is egyezett de az utolsó percbe mindig valami kifogást talált és ez igy ment több mint egy éven át kb.Tudom én ba**tam el hogy élőbe nem mentem oda hozzá,de nagyon nem is találkoztunk,ez lesz az első eset hogy egy helyen leszünk,mármint a discoba.A végén már nagyon a nyakán lógtam szegénynek és azt kaptam tőle hogy nagyon untatom már(télleg már nagyon untattam) és kitörölt a fb ismerősei közül de nem tiltott le,és azóta nem beszélünk. Szerintem egy örök életre lejárattam magam előtte.. Na és ráadásul ő is ott lesz a bulin.. Hogy reagáljak ha meglátom és hogy fog ő reagálni ha meglát? Már előre félek hogy lesül majd a pof ha összefutunk :/
2015. jan. 6. 02:33
 1/9 A kérdező kommentje:
pofám* elírtam
2015. jan. 6. 02:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra! A lányok/nők a talpraesett srácokat szeretik. Úgy menj el arra a szórakozóhelyre, hogy pontosan tudod, mit fogsz tenni, ha meglátod, nehogy lefagyj ha rádnéz vagy neadjisten megszólít
2015. jan. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lazán ints neki. Ne menj oda, világosan leírta, hogy nem akar, ez a hajó elment. Csak lejáratnád magad.
2015. jan. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké kösz a válaszokat holnap buli előtt ezt még jól átgondolom. Jöhetnek még válaszok jó tanácsok stb..
2015. jan. 6. 02:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő is zavarban lesz.


Szerintem menj oda, csinálj úgy, mintha mi sem történt volna, de csak egy köszönés, "hogy vagy - mi újság" udvariassági körök és utána menj tovább és rá se nézz onnantól.

2015. jan. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak, ezzel meg fogod őrjíteni :P
2015. jan. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első hozzászóló voltam
2015. jan. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem gondolom hogy zavarban lenne mert szerintem az a zavarban nem levős csaj.


inkább ultrakínosan érzi majd magát ha közeledsz felé és lehet hogy meggondolatlan dolgot fog tenni.


ha letörölt az azt jelenti hogy hagyd békén a pics@ba, egyértelmű elutasításokat látni kell.


Ez a válasz nem jöhetett volna létre ha a barátnőm nem olvassa velem együtt a kérdést, úgyhogy küldj egy csokit neki :D


(ezt az utolsó sort már nem én írtam ide, ha küldesz csokit azt maximum én eszem meg.. :D ő már így is sokat hízik xd)

2015. jan. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jár a csoki :D
2015. jan. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!