Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak rá a srácra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak rá a srácra ha még látom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srác, közös buli sorozatokra járunk eleinte jóban lettünk volt hogy összevesztünk majd kavartunk, mindig volt szó róla hogy találkozunk józnaul amit ő kezdeményezett. Lehet hogy én komolyabban akartam, és ő megijedt ettől mert nagyon csajozós. Viszont nagyon zavar hogy mindig kerülgetjük egymást a bulikon, de most megint "lepattintott", és valahogy az az érzés hogy tetszett és kedveltem nagyon átment azzá hogy szánalmat érzek iránta, és ha az eszemre hallgatok többet nem állok le vele , mert akkor ezek szerint nem érdeklem eléggé őt. Ha legközelebb szembe jönne velem, csak lazán mosolyogjak rá, és menjek tovább? Nem akarom hogy lássa hogy bánt a dolog, ink meg akarom "leckéztetni" hogy lássa hogy milyen csajt hagyott ki.


17L(egyidősek vagyunk)


2014. jún. 24. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Mosolyogsz köszönsz a továbbiakban meg pont leszarod. És jól érzed magad a barátaiddal. Ha netán odamrnne normálisan viselkedsz,se túl kedves,se túl sértődött/lenéző. Kérdez válaszolsz normálisan,de ennyi. Különösebb figyelmet nem kell neki szentelni.
2014. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!