Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak a barátommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, ha nagyon szeretem, de csak tönkreteszem?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam, elég depressziós vagyok. A páromat mindennél jobban szeretem, és ő is engem. De úgyérzem csak tönkreteszem lelkileg, sokszor van bűntudatom, hogy megérdemelne egy vidám barátnőt, nem ilyet mint én. Mégis szükségem van rá...

Nem egyértelműen azt fogom csinálni amit írtok, átgondolom és beszélek a párommal, de érdekelne a véleményetek, hogy ti szakítanátok-e, illetve akarnátok hogy a barátnőtök szakítson ilyesmi helyzetben.

21 évesek vagyunk.


2015. jan. 6. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nézd... Valami ilyesmiben vagyok benne, mert nem tudunk eleget találkozni, és ez kikészít engem. Tegnap majdnem elsírtam magam, olyanokon gondolkozok, hogy szakítok vele, és keresek egy olyan lányt, aki közelebb lakik hozzám. Jó ha van hiányérzet, de nem akkor ha ennyi :( Sajnos ma már más a hangulatom, kicsit olyan kiábrándult.

Beszélj vele mindenképp, kérdezd meg, hogy mit érez irántad. Ne szakíts vele, mert ha szeret és te is őt, akkor minek? Érezni fogod, mikor vagytok közel a végéhez.

Am miért vagy depis?

2015. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs valakinek onbizalma az nem jo, de az meg rosszabb ha depresszios valaki.

A depresszio nem jatek.


En nem is kezdenek ugy kapcsolatot senkivel, amig nem gyogyulok meg teljesen.


Ez kihat a parkapcsolatra is.


Elobb magadon segits, hogy helyre gyere, dolgozz azon, hogy legyen onbizalmad.


Mivel depresszioval kuzdesz (ha orvos diagnosztizalta) csak szenvedes lesz a tovabbiakban, amig nem gyogyulsz ki belole, hisz mar te magad irod, hogy ugy erzed tonkreteszed lelkileg, buntudatod van, stb. a parod.


Ne erts felre, nem azt mondom ezzel, hogy ne szeresd, stb. de gondolj sajat magadra is.


Az, hogy nagyon szeretitek egymast az rendben van, de gondot kell forditani sajat magadra is.


Az egyertelmu, hogy nem mindent ugy csinalsz amit mi irunk, de biztos lesznek rajtam kivul is, akik csak jot szeretnenek neked.


Sok sikert es fel a fejjel!


22/L

2015. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ill. felelotlenseg volt depressziosan kapcsolatba mennetek, de ezt nem bantasbol irtam.
2015. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igaz igy olvasva a valaszokat a legtobb valasz elter az enyemtol, de en kitartok a sajatome mellett.


A dontes a tied.

2015. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!