Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok többsége milyen fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok többsége milyen fiúkat szeretik külsőre belsőre?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
öntelt pénzes gyökereket, kevés kivételtől eltekintve
2015. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Khm nem.

#1es is bunkó, nincs csaja, szóval itten szidja a nőket! :P

2015. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

az érettebbek már változó,

általában érett férfias, céltudatos,

mások, az érzelmes, megértő, empatikus a fiatalabbak általában (kb 17től lefelé)

rideg, bunkó, mellőző fa.zokat akik bántják őket.

kigyúrt, izmos, menő, páwa

2015. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2

én primitív bunkó állat vagyok.

most épp tényleg nincs, de ez azért nem ilyen egyszerű. Nem akarom bántani a nőket, itt a neveléssel, és annak -sok ember esetében- a teljes hiányával van baj. Hosszas beszédtéma lehet ez akár, de most nem lesz az :)

2015. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
# 2 sajnálom, ilyenkor már csak mi vagyunk fent, akiknek nincs barátnője, úgyhogy egyelőre le leszel szavazva
2015. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért milyen jófejek vagytok srácok hogy lepontoztátok, "igazán nem kellett volna".

#1 vagyok :D

2015. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
A gazdag, primitív, bunkó, gonosztevő, jóképűeket.
2015. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én pl külsőre csk azokat nm bírom, akik abszolut tökéletesen néznek ki, meg a nagyon-nagyon csúnyákat!(ilyenkor nm azokra gondolok, akiknek van 2-3 pattanásuk, azok nm is zavarnak, mivel csk ideiglenesek, hanem akiknek alapból iyesztő v irritáló fejük van)... Valamint számomra semilyen fontos szerepe nincs a testének, kivéve h nm szeretem ha kövér a pasim(mármint úgy durván, ha egy picit duci az nm baj)

Belsőre ht nekem mondjuk fontos h ne legyen sík hülye(nm kell h zseni legyen, de azért 'intelligens'), legyen kedves, aranyos(útálom ha egy fiú bunkó, akkor is ha velem nm az csk másokkal)! Plusz számomra még kifejezetten fontos a humorérzék! Imádom ha egy fiú meg tud nevettetni!

Ja.. és h félreértés ne essék nm a bájgúnárok tetszenek, az lyanokat próbálom elkerülni!

2015. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8 as


Szándékosan hagytál ki szavakban betűket?

Vagy csak próbáltál gyorsan írni..és véletlenül, pont ugyan azoknál a szavaknál maradt ki a leütés?

2015. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet szánalmasnak tűnik amit ide írnak a válaszolók, de nagy %-ban igazuk van.

sajnos a mi fiatal csajok nagyon felszínesek, de nem tehetnek róla mert a média ezt neveli beléjük.

a tv ben, a fészbúkon, mindenhol a felszín, a látszat, a képmutatás, a fontos.

mielőtt bárki azt gondolná, hogy egy megrökönyödött szűz fiú vagyok, hát nem... rengeteg barátnőm volt már, több éves kapcsolataim is, de egyre inkább azt veszem észre hogy a mai fiatal generációból teljesen kiveszik az empátia, a tisztelet, az őszinte szeretet.

mindenki csak a mások által szajkózott (média és barátai) idillt próbál követni, megfelelni annak amire azt hiszik az a normális.

több lányt is ismerek, akiket az aktuális baráti körbéli alfa hím semmibe vesz, úgy használják őket mint egy darab rongyot akit akkor vesznek elő mikor épp kedvük tartja, de egytől egyig minden csaj mégis ezt a fiút választja.

természetesen szidják őket, mekkora szemetek stb, de mégsem képesek elhagyni mert az a tudat hogy egy "menő" fiúval vannak sokkal fontosabb, mint a saját testi lelki örömük.

ez a felszínesség fogja gyökeresen megváltoztatni a párkapcsolatok fogalmát az elkövetkezendő 10-20 évben.

2015. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!