Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiiúk titeket zavarna, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiiúk titeket zavarna, hogyha egy hosszú kapcsolatban sem hajlandó a lány megmutatni magát fénybe?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt jegyesemmel,de még mindig nem merek előtte levetkőzni. Mindig sötétbe szeretkezünk,és fürdőruhába is csak egyrészesbe látott! Szex közbe is még a legkevesebb fényt is letakarom...pl laptop töltőjének a fénye...-.-
2015. jan. 7. 11:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
igen, rendkívül zavarna. pláne, ha fényre sötétedő lányról van szó
2015. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Miert nem vagy hajlando megmutatni magad?
2015. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé zavarónak találnám, főleg 3 év után.
2015. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna!! Szeretem látni a partnerem!
2015. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Miért zavar?

Csunyának tartod magad?

Félsz, hogy ő csalódik a látványban?

Gyerekkori rossz élmény?

Rossz nevelési elv?

Te mire gondolsz?

2015. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég kevés önbizalomra enged következtetni. Miért nem mutatod meg magad? Szerintem a párod, főleg ha megkérte a kezed akkor tökéletesnek lát és bizonyára zavarja hogy nem akarod magad megmutatni, vak sötétben a szex sem lehet olyan jó mert a férfiaknak az is kell hozzá hogy lássanak, elég valami sejtelmes fény de ők általában látványra izgulnak fel

szerintem 3 év után ne legyen szégyellni valód, biztos a párod se tökéletes de a szerelemben a másik tökéletlenségét elfogadod sőt azt is szereted rajta hiszen ettől vagyunk különlegesek

2015. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
De miért vagy ennyire szégyenlős?Engem borzasztóan zavarna!
2015. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Nem, mert akkor nekem sem kell. És azt képzel a helyemre kinézetileg akit akar.
2015. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
engem baromira zavarna...nem az a legnagyobb bajom ezzel, hogy nem látom a meztelen testet hanem az, hogy belül elég nagy problémák vannak...elég komoly önbizalom hiány...szóval ha nem meri megmutatni magát a másik akkor hol a bizalom? 3 év? elég türelmes a párod...szerintem szeret téged annyira, ha látja a tested (nem tudom milyen probléma miatt rejtegeted) akkor sem fog elhagyni...
2015. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!