Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett egy katona,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett egy katona, de bonyolult a helyzet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Régóta ismertük egymàst, tudtam, hogy tetszem neki, de barátnője volt, 3 évig. Már akkor is próbált ismerkedni velem mikor együtt voltak, volt olyan, hogy hozzám jött a párkapcsolati problémáival, aztán egy időre megszakadt az ismerkedés, vagyis én szakítottam meg, mert nem lett volna fair a lànnyal szemben. Nos, végül szakítottak, és megint felkeresett. Elárulta, hogy én is közrejátszottam a szakításban, sokat gondolt rám. Sokáig húztam a találkozót, emiatt csak egyszer tudtunk találkozni mert utána őt hívták külföldre. Nagyon jól éreztem magam vele, egy fél nap simán elment (ne gondoljon senki semmi rosszra) Aztán ugye mennie kellett. Lassan három hete van külföldön, de mindig ír, vagy hív ha tud, akár órákat is beszélünk. Elmondta, hogy első látásra elvarázsoltam, hogy mindig rám gondol, mennyire fontos vagyok neki, az tartja benne az erőt , hogy ha hazajön lát engem és még sorolhatnám. Közben én nem tudom mit érzek. Persze én is mondom neki, hogy hiányzik, valamilyen szinten így is van, de nekem kell pár nap "szabadság", amit ő úgy értelmez, hogy nem fontos nekem, nem érdekel annyira. De ez nem így van, egész nap rá gondolok, hogy ne essen odakint valami baja, de közben néha elmegy a kedvem tőle, és nem tudom miért. Lehet, ha itt lenne más lenne a helyzet, de még 3 hét mire találkozni tudunk. Miért érzek így? Közben annyira sajnálom, mert ő mindent megtesz értem, én meg a felét sem.
2014. aug. 15. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Jönni fog egy tűzoltó, majd egy vadakat terelő juhász!
2014. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
a katonák nem hűségesek, ugye tudod?
2014. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult ez,csak te nem érzed azt,amit kéne.Talán pont a távolság miatt,vagy mert tudod,milyen élet fog mellette várni rád.Gondold át,mit akarsz tőle,és közöld vele.
2014. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt már tűzoltò barátom is, milyen érdekes :D

Nem tudom mit akarok tőle. Hiányzik, reggel ő az első gondolatom, de mégsem érzem úgy, hogy minden nap beszélnünk kéne. Azt tudom, hogy ha ő azt mondaná, hogy kész, inkább hagyjuk egymást az nagyon rosszul érintene.

2014. aug. 15. 22:06
 5/6 anonim válasza:
Nekem katona a barátom és hűséges. Ezt nem foglalkozás, hanem embere válogatja. Nekem is szoktak ilyen érzéseim lenni, hogy elmegy a kedvem tőle néhány napra, de az a lényeg, hogy élőben találkozzatok és úgy stimmeljenek a dolgok. Aztán idővel úgyis érezni fogod, ha nem akarod a kapcsolatot.
2014. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De egyébként milyen misszió az, ami 6 hétig tart? :S Én csak fél évesekről tudok, amilyenben az én párom is van jelenleg.
2014. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!