Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, h a pasi megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h a pasi megcsalja a feleségét, aki a szülés után már nincs annyira a topon?

Figyelt kérdés
ez nem undorito? sztem az. most is azt mondják majd a pasik, h " de hát ez nekik jár"?? mert ha igy van, akkor én az életben nem akarok szülni.
2010. febr. 5. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. De amúgy kétélű a dolog,mert ha a nő borzasztóan elhagyja magát akkor nem olyan meglepő,hogy ez történik. De a pasikban is lehetne annyi "érzés" hogy az ő gyerekét szülte meg,és amiatt változott meg a külseje úgy, ahogy...és akiben van némi érzés,netán szereti a párját az ezt észben tartja:S
2010. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
van olyan is, h a pasi hagyja el magát. de akkor meg a nőknek nem mentség, h a pasi elhagyta magát?
2010. febr. 5. 19:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,ez egy ostoba,álszent kifogás.Aki félre akar menni,az úgyis megteszi.Ez a megváltozott külső blabla csak egy duma.Aki olyan,az úgyis azt tesz,amit akar.Ismerek én olyan férfit,akinek 40 kilós szőke barátnője van,de azért ha lát egy formás csajt,nem tagadja meg a vérét.Ennyit erről.
2010. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Még annyit t ennék hozzá,hogy aki szereti a másikat,az úgy is szeretni fogja,ha felszed a baba miatt 10 kilót,és kiáll mellette a bajban,a rosszban is,és akkor is,mikor nem úgy néz ki,mint egy topmodell.
2010. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hmm, ok, de van még ilyen? marmint, aki kiáll a másik mellett?
2010. febr. 5. 19:41
 6/15 anonim ***** válasza:
De most nem az "olyan" típusúakra vonatkozott a kérdés,hanem a szülés utánra. És az valóban egy krízisidőszak mindenkinek a családban mert megváltozik minden blabla... és valamilyen szinten azért számít a külső,mert sokan borzasztóan el tudják hagyni magukat,és ha még X év múlva sem próbálja összeszedni magát akkor valszínűleg ez lesz a vége:S Főleg ha belsőre is teljesen megváltozik mert sok kapcsolatba még ez a nagyobb probléma, hogy nem tudnak másról beszélni csak a gyerekről
2010. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen,van olyan aki kiáll a másik mellett, de ahhoz mind a két félnek tenni kell
2010. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

jó,én sem azt mondom,hogy zsíros hajjal,otthonkában főzzön 20 kiló felesleggel,meg hogy nem lehet próbálkoznia,hogy rendbe hozza magát.Viszont,ha valaki azért kiszeret belőlem,mert tíz kilóval nehezebb lettem abba miatt,és próbálkozok,de nehéz lefogynom,akkor az nem szeret igazán.

Amúgy nme aza dott dolgokról beszéltem,hanme arról,hogy van,aki 4

2010. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
,hogy van,aki 40 kilós szőke csajjá varázsolja magát,mégis félremegy a férje,mert félre akar.
2010. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez a bizonyíték arra, hogy sok ember úgy esküszik meg, hogy nem is szeretik egymást. Igazából ez a szomorú.
2010. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!