Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszat tettem egyik osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat tettem egyik osztálytársam ellen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beárultam őt egy dologgal, és most rosszul érzem magam amiatt, mert lehet kapni fogok mert ő roma.
2015. jan. 7. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
rasszista vagy?
2015. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 megadeth18 ***** válasza:
Ne érezd magad szarul. Ne hagyd magad, valószínűleg ígyis- úgyis hívni fogja a tesókákat. Ha tényleg bántalmaznak, a rendőrök le fogják szarni, a jobb sulikban talán a tanárok nem, nagyon nincs mit csinálni, ha nagyon rádmásznak, magyargárdás arcokkal keresd a kapcsolatot. Ismerem a helyzetet, tele volt nálunk is az iskola ilyenekkel, egy dolgot tehetsz: kerüld el minél messzebb, olyan helyeken tartózkodj, ahol vannak tanárok, ha lehet, jöjjenek érted a szüleid a sulihoz, vagy valami kísérő, és imádkozz, hogy nem találkozol vele az utcán sulin kívül. Ha nagy a para, írj privit, aztán keresünk rá megoldást. Aztán remélem nem késsel mászkálnak, mert akkor szopás a helyzet. [Ui. szerkesztőknek: egyaltalán nem vagyok rasszista, de a kérdés megítéléséből veszélyesnek tartom a beárult illetőt, NEM roma származása miatt, hanem ha valaki fizikailag bántalmaz valakit - mert beárulták (jogosan) - az veszélyes mások számára.]
2015. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ez megoldás lehet. Én is most tervezek beszerezni egyet.

2015. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldöd? kösz
2015. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

# 8/14


Akkor biztos tudunk válaszolni...

2015. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mindegy mit csinaltal,a csalad majd megjalenik nalatok es csunya verekedest rendeznek majd.
2015. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!