Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nálatok mit jelent ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mit jelent ha bunkóskodtok, egy lánnyal meg összekócoljátok a haját és ilyenek. Tetszik vagy csak szivatjátok (ő volt az ex ráadásul)?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen segítsetek :-)

2014. júl. 28. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát... Viszonytól függ. És az utána lévő reakción. Nevetéssel együtt csak poén
2014. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok férfi ezzel fejezi ki azt hogy kedvel egy lányt mert lehet hogy ők annyira nem fejlettek érzelmileg hogy más, szofisztikáltabb módokon fejezzék ki magukat. Ettől természetesen nem lesz senki rossz ember, őket is tökéletesen meglehet érteni :)


De igen én azt mondanám hogy kedvel téged a srác, kérdező :) Sok sikert nektek!

2014. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én minden csajjal ilyen vagyok...
2014. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-) :-) :-) :-) :-) most hatalmas mosoly van az arcomon :D
2014. júl. 28. 20:53
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Válaszolónak tényleg köszi :-)
2014. júl. 28. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes kérdés, a fiam 3 évesen ezt csinálja az oviban a lányokkal.

Na, ne már!

Felnőtt férfinál?!

2014. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!