Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szivatjátok a kérdezőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szivatjátok a kérdezőket?

Figyelt kérdés
Néhány évvel ez előtt használható és értelmes válaszokat írtak, de a napokban néhány kérdést megnyitottam, és csak olyan válaszokat láttam, amelyek az intelligencia alacsonyságát és bunkó humort mutatnak, amelyben nincs semmi vicces. Sajnos sok családban tabunak számít a szexualitás és a tizenévesek neten keresik a válaszokat. Szerintem ezen az oldalon a szerelem, szex témakör pont ezért jött létre, és nem azért, hogy gúnyt űzzetek mások tapasztalatlanságából. Elismerem vannak gagyi kérdések, de néhány kérdezőnek sokat számít az értelmes válasz.
2015. jan. 8. 16:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
PL: Óvszerrel kapcsolatos kérdésekre olyan válaszok mennek, hogy: Megfelelő, de kizárólag ha bicikligumi. Téli gumi kell, mert tél van. Csak jó vastag legyen mint az autógumi meg stb. Én se tartom helyesnek,hgy a fiatalok nem olvasnak és nem gondolkodnak, de ez sajnos az miatt van, mert a neten bármit egy perc alatt megtalálsz és feleslegesnek tartják a könyvtárakat stb. A 14,15 éévesek pedig azért vannak ezen az oldalon, mert a társadalom odáig jutott, hogy a gyerekek akiknek játékok melett lenne a helyük a gép előtt ülnek egész nap és elég korán elkezdenek a szex témával foglalkozni.
2015. jan. 8. 16:43
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Konkrét példa kéne, lehetőleg link.
2015. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

Ezt tudtam megtalálni. Ez amúgy rendbenvan, csak az első válasz troll.

2015. jan. 8. 16:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a normális,értelmes kérdések általában kapnak érdemleges válasz! De a gyökér kérdésekre gyökér válaszok mennek!
2015. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek poénos válaszok, mosolyogni kell rajtuk és ennyi. Nem kell megsértődni, vagy sajnálni a kérdezőt, hogy most meg lett szívatva.

Amit írtál, az esetben nem velünk, válaszadókkal van a baj, hanem a fiatalsággal. Amióta elterjedt az Internet Magyarországon, mindenki számára elérhető mindenféle információ, elég csak beütni. Az előző generációnak embereket kellett személyesen megkérdezni, vagy könyvtárban kutakodni az infó után. A mai fiatalságnak annyival egyszerűbb a dolga, ha ki akar deríteni valamit, de nem, ők még ehhez is lusták?

2015. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az első válasz sem troll, csak a válasz eleje volt poénta véve, de úgy tűnik hogy a második sorig már nem jutottál el. Szóval se nem bunkó, se nem gúnyos.
2015. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Látod, te magad se tudtál találni.
2015. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!