Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogy vagytok vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Amikor szerelmesek vagytok egy nőbe, akkor csak ő létezik nektek?

Ilyenkor ha meg is néztek egy csinosabb nőt stb. akkor semmi komoly érzelmetek nincs felé?

Hol van az a pont, ahol érdekesebb lesz a párotoknál egy idegen nő?

Mikor van az a pont, hogy elcsábultok?

Esetleg az a pillanat amikor rájöttök, hogy nektek a másik nőre van szükségetek?


Hogyan zajlik ez le bennetek? Nehéz ezt felismerni vagy többnyire egyértelmű, már az első pillanatban?


2015. jan. 8. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem, ha csak úgy megnézek egy csinos nőt, soha nem volt még komolyabb érzelmem. Max eljátszadozok a gondolattal, hogy megdugnám, de semmi több. Ezt azért nem nevezném komolynak. :D
2015. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Voltam már ennyire szerelmes, de elég ritka az olyan nő akibe ennyire szerelmes tudok lenni. Ebben az egy esetben számomra az első beszélgetéstől egyértelmű volt.


Ha érdekesnek tartok más nőket is, az akkor van ha elkezdek találkozgatni valakivel, mondjuk össze is jövünk, de nem tud annyira megragadni mint ahogy az első esetben írtam

2015. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!