Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan döntöttétek el mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntöttétek el mit tanuljatok érettségi után?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 04:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Végig lapoztam a kék könyvet és ami a legszimpibb volt oda mentem.
2014. máj. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
haverokkal mentünk együtt tovább tanulni egy olyan szakra ami egyikünket sem érdekelt... :D
2014. máj. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy, itthon lopom a napot mert nem vagyok lealacsonyodni arra a szintre hogy még 4-6 évig az otatási "rendszer" mellékterméke legyek
2014. máj. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Bocs kihagytam azt hogy hajlandó, de 2 napos insomnia mellett ez szerintem bocsánatos bűn
2014. máj. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

egyszerűen

azt választottam, ami érdekel

2014. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha érettségi után lövésed nincs mit tanulj, akkor inkább semmit!

Már rég ki kellett volna alakuljon az érdeklődési köröd! Bakker!

Menjél el te is valami büfé szakra. pl Média manager! Vagy Művelődés szervező, vagy valami ilyenre.

Tudod mért hívják büfé szaknak? Mert ha óra helyett a büfében ülsz a haverokkal és röhögcséltek, még akkor is el tudod végezni.

2014. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jóval érettségi előtt döntöttem el...
2014. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg hogy mihez van kedved és tehetséged!


Mi az amit ingyen is szívesen csinálsz!

És ha még fizetnek is érte akkor az hab a tortán!


Abba az irányba menj!

Viszont ebben az irányban nézd meg hogy melyik az a szakma ahol legjobbak a lehetőségek!

2014. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi az ami érdekel egy kicsit is, ami nem kényszer ha tanulni kell, legalábbis a nagy része. de sajnos oda nem vettek fel, szóval egy olyan szakra mentem amit a hátam közepére se kívántam, de megszerettem:)
2014. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát valamit kellett, mert dolgozni nem akartam, úgyhogy sikerült olyan helyre mennem, ahol elbasztam 1,5 évet a semmire :DD

most 2. próbálkozásra amit választottam, arról úgy érzem, hogy ebben van lehetőség (családi vállalkozás miatt, meg amúgy is(mezőgazdaság)), és talán tényleg ez lehet, ami érdekelhet picit. de majd szeptembertől derül csak ki igazán.. :)

2014. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!