Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel enyhíthetném ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel enyhíthetném ezt a vágyakozást?

Figyelt kérdés
Hogy mi után vágyakozok pontosan azt magam sem tudom, 20éves lány vagyok, még nem volt pasim. Viszont időnként rám jön olyan, hogy milyen jó lenne ha egy pasi itt lenne és hozzábújhatnék. Folyton visszatér ez az érzés. Fogalmam sincs, hogy milyen lehet egy olyanhoz bújni, akit igazán szeretek, ugyanis még nem sikerült megtalálnom az igazit, aki iránt éreztem valamit, annak nem kellettem. :(
2015. jan. 9. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoktak nálad kezdeményezni?
2015. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez csak a nem különbözik és -1 év.
2015. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel enyhítheted? Türelemmel és találja valakit aki szimpatikus számodra, nem minden kapcsolat szerelemmel kezdődik.
2015. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majd mindjárt kapsz itt mindjárt néhány privátot. :D


Amúgy viccet félretéve, ne görcsölj rá, ilyenkor ez a legrosszabb. Ne szaladj bele az erős szeretetéhséged miatt egy rossz kapcsolatba. Ha nem ez lesz a legfontosabb dolgaid egyike, akkor hamarabb találsz magadnak egy pasit, mint gondolnád.

2015. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

férfira vágysz,nyugodtan mond ki,ez természetes ...


ismerkedni kell,eljárni szórakozni,sportolni stb

2015. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel-mivel? Pasival. Pl itt rengeteg kiéhezett pasi van. Mondjam, hogy én is!
2015. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Fogalmam sincs, hogy milyen lehet egy olyanhoz

bújni, akit igazán szeretek,"


Felemelő. Egymás karjaiban megnyugszik az ember. Azt szeretné soha ne térjen véget! Úgy érzed védelem. Soha baj nem történhet veled míg így vagytok!

2015. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ igazit meg fogod talalni,ha itt az ideje,de ha csak varod a sult galambot hogy a szadba repuljon,aakkor varhatsz eleted vegeig,anelkul hogy barmi tortenne.Amit leirtal abbol aaz derul Ki hogy meg szu"z vagy es soha nem volt pasid.Nem tudom hogy hogy hogy nezel Ki,de ennyi idosen Mar kene hogy legyen valaki,legalabb egy fiu barat akivel kozelebb alltok mint csak egy barat.Huzzal bbele mert ez egy stagnalo allapot,es nekeed is kell azert tenned,hogy legyen valaki.En pontosan ertem a helyzeted,mert nekem is ez van,de en legalabb tudom hogy nejrm kene kezdemenyezni.A Te eseted annyibaan mas,hogy Te no vagy,de ha kell valaki azert tenni is kell.
2015. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Áhá, és azóta se válaszoltál a segítő szándékú kérdésemre, de azért kiemelted. Hát mi lesz így?
2015. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!