Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel enyhíthetném a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel enyhíthetném a szerelem utáni vágyakozást?

Figyelt kérdés
Még csak egyszer voltam szerelmes vagy 2-3 éve. Viszonzatlanul. Másfél éve elmúlt. Tudom, hogy még nagyon fiatal vagyok, de mégis hiányzik az érzés. Van egy üresség, ami zavar. Mit tegyek? Mivel tudom enyhíteni? Valaki hasonló helyzetet átélt már? 15/L
2011. máj. 25. 22:45
 1/7 tsz-tag ***** válasza:
én is voltam így sokáig...én nem tudok rá módszert :/ vártam és szenvedtem 20 F
2011. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelen!:))

Én is így vagyok a dologgal, bár én még nem tettem túl magam rajta, borzasztóan hiányzik és nem csak maga a lány de az érzés is. Csak az én helyzetem annyiban rosszabb hogy én egyszerűen nem tudom túltenni magam a csajszin... Lehet majd egyszer csak meg jön az a lány aki megtöri a jeget.


Egyébként ez teljesen természetes és mindenki átélt már ilyet tizen akárhány év fölött vagy egy olyan kapcsolat után ahol valódi szerelem volt... Ez olyan mint egy rossz drog, egyszer megérzed és kész is:)))


Az üresség a zavartság pszihológiára vezethető vissza.

Az ember egy társas lény egy nagyon magas érzelmi szinttel és ugyanúgy mint az evés a pár is egy kötelező tartozéka az embernek aki ha nincs meg noss... tiltakozik a lelked a tested stb... Röviden: minden bajod van


Tudom hogy rajtad nem egy tudományos válasz fog segíteni de sajnos neki kell veselkedni és találni valakit, egyszercsak én is nekiállok:))

Good luck!


17/F

2011. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a megoldás, őszintén elhiszed hogy egyedül is boldog vagy :), abban a pillanatban hogy összejön ott fog állni előtted valaki.
2011. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, tényleg nagyon hasznosak. (:

3.: Egyedül is boldog vagyok, elhiszem, és igazából jól érzem magamat, csak maga az érzés hiányzik, hogy szeretek valakit.

2011. máj. 25. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben, szeresd önmagad :)!
2011. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem sem olyan jó :( Elment a párom külföldre dolgozni, és ezt az érzést nem kívánom senkinek :S Megőrülök annyira hiányzik. Szóval jelenleg irigyellek is (meg nem is) hogy nem vagy szerelmes.
2011. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már szóbakerült a pszichológia, sokat tud segíteni az a gondolkozás hogy pozitívan állsz neki az életnek. Találd meg azokat a dolgokat amik boldoggá tesznek, és hidd el utána sokkal jobban viseled a függetlenséget, megtanulsz egyedül élni. Ez viszont fontos, mert enélkül rossz kapcsolatokba fogsz bonyolódni.
2011. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!