Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valahogy meg tudnám előzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy meg tudnám előzni a folytonos erekciót? Többi lent

Figyelt kérdés
15/F vagyok es holnap is találkozom barátnőmmel de minden egyes alkalomnál mikor például csók van, erekcióm lesz es ez tud elég kellemetlen is lenni mert nem tudom hogy van ezzel szóval nem akarom hogy észrevegye. Tudnátok mondani valamilyen trukkot/módszert hogy ezt ha nem is teljesen de valamennyire gátoljam?

2015. jan. 9. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én barátom is ilyen volt :)
2015. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Levágod.

Istenem, miért kellene a barátnőd elől rejtegetned, hogy erekciód van, de komolyan?!

2015. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Verd ki gyakrabban.
2015. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
örülj neki. Hadd tudja, az általában imponál a barátnőnek
2015. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is ijen vagyok.

En egy szorosabb alsot es egy bovebb nadragot veszek fel es akkor nem latszik annyira. ( az also szorosabb kicsit de nyulekony ott ahol kell :) )

2015. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dugd meg, elmúlik
2015. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!