Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akit a táborban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit a táborban ismertem meg, elkértem a Yahoo messengerét, le is írta nekem egy papírra, felvettem a címet MSN-en, de azt írja ki hogy "invalid adress". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Átverni nem hiszem hogy átvert volna, inkább nem igazán olvashatóan írt.De hogy tudnám valahogy megkeresni az igazi címet?
2008. aug. 19. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h hülyeség, de a Yahoo messenger címek jók msnre is? Ha tudod a nevét akkor iwiw, legalább a keresztnév kell és a lakhely meg életkor, és lehet mazsolázni! :) Hajrá!!
2008. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Yahoo messenger jó MSN-re is, elvégre sok embernek az van, és jól műxik. Egyébként.. :$ Egy dolgot kihagytam. Nem tudom megkeresni Iwiwen meg ilyeneken mert román srác..
2008. aug. 19. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
próbálj közös ismerősöket megkeresni, vagy ha a betűk félreérthetőek, akkor próbáld ki a kombinációkat amiket gondolsz a címre.
2008. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

ROMAN??? vagy csak Romaniaban elo magyar...mert nem egeszen mindegy...ha romaniaban elo magyar akkor legyszives ne romanozd le, mert serti az egomat...

(ha magyar akkor lehet iwiwje)

2008. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Édesem,ő nem romániában élő magyar,hanem román.
2008. aug. 20. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:

A Yahoo messengeres cím tényleg csak Yahoo Messengeren kerezstül működik! A Yahoo és az MSN konkurenciák szóval nyilván nem engedett a másik cím működése. Javaslom hogy töltsd le a Yahoo Messengert )goggle-ba keresd meg :)


Sok sikert , udv

2008. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fel lehet venni de állítsd be,hogy yahoo messengerre vegye fel,ne msnre.

Én is vettem fel msn címet yahoo messengerre,csak mikor veszed fel be kell állítani,mert hanem msn re veszi fel.

2009. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!