Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány yahoo-n tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány yahoo-n tetszik nagyon de valahogy nagyon fura. LÉTSZI IRJATOK!?

Figyelt kérdés

Szoval azvan hogy 1-ső nap amikor megismertem 9-órát megállás nélkül beszéltünk...És most olyan 5 nap után szinte nem is irunk egymásnak..Ha ráirok akkor köszön hogy szia hogyvagy mitcsinálsz stb de semmi más.Tegnap beszéltem vele és egyszercsak beirja hogy unalmas amit yrok.Hát b*zmeg(bocsi..)mi a f*szomat irjak,hogyha ő egyszerűen nem ir semmit,csak egyszavas "mondatokat"aztán enter...Nem lehet egyszerüen beszélni vele...Mit mondjak neki?

bocs ha hosszú lett..


2009. aug. 29. 04:48
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit... hagyd a francba... nem kellesz neki... van még sokezer már lány :) 21/F
2009. aug. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én is hasonló módon jöttem össze a barátnőmmel :) először szó szerint 24 órát átbeszéltünk aztán jött a mélypont a szia.hogy vagy? jól. és te? beszélgetések :) de aztán találkoztunk és így minden egyszerűbb egyszer nem unatkozom mellette ha nem beszélgetünk akkor sem csak vagyunk és jó :) ennek már fél éve. Amúgy meg közös témátok csak van ha téged annyira nem is érdekel akkor is nem tudom kedvenc filmje ha nem láttad nézd meg és hozd szóba átbeszélhetitek az már egy jó óra beszélgetés :) nézetek vicces videókat a youtubeon :) annyi lehetőség van :)
2009. aug. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Beszélgettél vagy irogattál vele? Mert nem mindegy. Nem lenne egyszerűbb személyesen BESZÉLGETNI, mint "csetelni" a neten? Majd küldjél neki csókot is e-milben és ne csodálkozz, ha a padtársa húzza meg hamarább mint te, mert elérhetőbb reálisan!
2009. aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat:D
2009. aug. 29. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem keress másik lányt!Am meg nem létszi hanem légyszi!Légy szíves, legyél szíves!
2009. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ajánlom az előtem szolokat hogy kedvenc film kedvenc zenekar hasonlok amit érdekelne az ilyen koru lányok ( nemtom mien koru a csaj ) pl kedvenc filmed ... o azt nem látam elmesélnéd vagy o azt látam meik a kedvenc részed nagyon egyszerü elbeszélni bármiről ja és van egy jo kis mondat amit a casanovában halotam xD ha már unod a kérdéseket ird neki ezt :

Tul sok ideig irányitottam a beszélgetést most te jősz


ha ir vmit az jo ha nem hagyd a francba

2009. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10:55-nek: Am meg nem -> Am meg nem, de amúgy meg nem és nem Sztem keress, de szerintem keress! Ne b@sszátok már el az egyetlen nyelvet amit hallásból ismertek!Aki írástudatlan (nem tud írni), arra mondják hogy ANALFABÉTA!
2009. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát már ne is haragudj miért is ne tudnék magyarul?Csak mert rövidítek?Nem mindenféle cuki dolgot írogattam, csak egyértelmű rövidítéseket használtam!Nem én vagyok a sz_ar, h nem tudom leírni azt, hogy légyszí!Ráadásul csupa nagybetűvel!Én csak próbáltam segíteni neki, h legközelebb ne égesse magát ezzel a kérdező.

Bocsi az OFF-ért!

2009. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!