Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, akkor ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, akkor ezeket a nőket mondjátok természetesnek és egyszerűnek? És ezek nők a férfiak többségének mind tetszenek?

Figyelt kérdés

Így eme képekkel lehetséges általánosítani?

[link]


2015. jan. 10. 19:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Bal legalsó nagyon nem természetes.
2015. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
abba igazad lehet 11-es. De gyakorlatilag mindenkiben találtok hibát.
2015. jan. 10. 19:48
 13/22 anonim ***** válasza:
Mind átlagon felüli, szép lány.
2015. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Senki nem tökéletes mindenki szerint. Csak kell az az egy, aki szerint tökéletes a másik. A többi meg nem számít.
2015. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Bal alsó kivételével mind szép.
2015. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jól néznek ki, de csak a felső középre mondanám, hogy természetes szépség. A többit nagyjából a smink tartja össze.


Ilyen figyelemkruvákkal amúgy nem foglalkoznék, max egy éjszaka erejéig.

2015. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

felső sorból a középső lány szerintem nagyon kilóg a sorból, a többi kicsivel átlagon felüli. lehet nekem beszólni érte, de ilyen külsővel még feleségül is venném őket :)

az egyszerű szót nem használnám rájuk, mert szerintem ha egy nő szépségére és megjelenésére értjük akkor eléggé pejoratív és ők valóban szépek. rájuk inkább azt mondanám, hogy csinosak, nőiesek, szépek. az, hogy kinek mi a természetese az megint megér egy misét...

2015. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ezek max lányok... és egyik sem tetszik.


A bal alsón meg annyi vakolat van... brr...

2015. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nekem amúgy a bal alsó és a bal felső tetszik a legjobban! ők szerintem bőven átlagon felüliek.
2015. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem ismerkednék velük. Ezeknek szerintem olyan lehetetlen elvárásaik vannak, amiknek én nem tudok megfelelni. Felejtős! Egyébként 10-es skálán kb. 8-9-re osztályozom őket, szóval nem az én kategóriám.
2015. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!