Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet elhagyta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovely2002 kérdése:

A barátnőmet elhagyta a pasija. Én vahyok BFF-je nekem kell segíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmet elhagyta a tapló barátja... Nyolcadikos vahyok és a barátnőm három napja nem jelentkezik! Amikor utoljára beszéltünk sírt... De nagyon! Nekem kell segíteni! Nem tudom segítsek visszaszerezni neki vahy segítsek neki elfeledni! Két ével öregebb tőle és minden csajt kihasznál! De a barátnőm és köztük nem csak erről volt szó mert szereték egymást! Nem is szólva hogy cigizik!

#barátnő #szerelem #helyes vagy nem?
2015. jan. 10. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Battle Field Foreve'? :D
2015. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Best Fuck Friend <3
2015. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőd, de már 3 napja nem beszéltetek? Mikor nálunk ilyesmi van az az első, hogy elmegyek hozzá egy tucat csokival és vagy elküldjük az illetőt melegebb éghajlatra vagy csak csinálunk valamit amivel eltereljük a figyelmét
2015. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha minden csajt kihasznál, akkor a barátnőd csak egy volt a sok közűl! Továbbra is az szeretne maradni? Ezek szerint a szerették egymást meglehetősen egyoldalú lehetett!

Vigasztald a barátnődet és lépjetek tovább ezen a pasin!

2015. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat... Tudjátok hívom nem elérhető... Írok neki nem válaszol... Elmegyek hozzá nincs othon... Valami nem stimel...
2015. jan. 10. 22:24
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
A BFF vmi elcseszett habos babos főiskola rövidítése lenne, ahol minden szupcsy ?: D
2015. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!