Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted egy buta nő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted egy buta nő vagy férfi, érzi (tudja) azt, hogy a vele ismerkedő másik ember intelligensebb nála?

Figyelt kérdés

Mert én mondjuk intelligensnek gondolom magam és ezért tudom, ki az, aki még nálam is intelligensebb. Viszont vannak ezek a plázacica lányok, ráadásul elég sokan manapság, akiknek valami hihetetlen tahó, bunkó ostoba kis páva barátjuk szokott lenni. Ahol kondizom, ott is rengeteg ilyen srác van, és annyira buták, hogy az valami egészen elképesztő, már nekem fáj. Innen a kérdés: vajon egy ilyen plázacica buta lány vagy páva buta fiú nem érzi (tudja), nem keres nála intelligensebbet? Nem csak ismerkedés szintjén: olyan mintha nem is tisztelnék az intelligensebbet, mintha észre sem vennék.

Van olyan alacsony IQ, hogy az bizonyos emberek ezt már nem tudják érzékelni? Meg kell ütni egy szintet hozzá?


2015. jan. 11. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Most egy buta plázacica nem veszi észre, ha a másik okosabb, és nem is keresi ezek társaságát, hiszen akkor ő még butább lenne mellette, így meg kakas a szemétdombon. Gondolja ő, hiszen a kacsőrű szájjal, műcicivel azt hiszi, ő a menő.

Bizony, meg kell ütni hozzá egy szintet, hogy észrevegyük, a másik okosabb nálunk.

2015. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amikor beszélek valakivel, mindig megpróbálom azon a szinten megfogalmazni a mondandómat, amilyen szinten a beszélgetőpartner áll. Ha azt látom, hogy az illető kicsit egyszerűbb, akkor én is egyszerű mondatokat mondok, idegen szavak nélkül, stb. Ez persze csak lefelé működik, ha valaki szintekkel fölöttem van, akkor csak ő tud hozzám alkalmazkodni, ha akar.
2015. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 viktorvarga ***** válasza:

inteligens vagy de miben nyilvánul meg?tudsz pl fát metszeni?vagy autót szerelni?vagy csak simán szépen beszélsz és értesz a bank a bankautómatához?vagy ügyvédvagy és ahhoz értesz?

mi az h valaki okosabb vagy butább?

én azt mondanám az egymástól eltérő emberek észreveszik h nincsenek egy hullámhosszon.

2015. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3as te nagyon buta vagy
2015. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 viktorvarga ***** válasza:
gondoltam h nem mindenkinek fog átmenni:)
2015. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!