Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg a pasik?

Figyelt kérdés

Máma voltam a városban(az most mindegy,hogy melyik),vettem ezt-azt,kicsit lödörögtem,és a pasik mindenhol megbámultak:O De már nem ez az első eset.Ha suliba megyek,akkor is,vagy buszon is mindig van egy srác aki 2 percenként rámnéz.Van aki több másodpercig is,bele bambul az arcomba,vagy megnézi a fenekem,vagy a kocsiból kibámulnak,dudálnak,sőt volt már egyszer hogy egy 40es faszi leszólított,hogy nem akarom-e hogy elvigyen!Aztán máma a buszon is,leültem egy helyre,a másik sorba eggyel előttem meg ült egy srác,és folyton hátrafordult és nézett.Tescoban állok sorba,és néznek a pasik,egyikükkel még szemeztem is,aki szimpatikus volt:)De engem ez már akkoris zavar,idegesít.Pedig én semmi okot nem adok rá,mert mindig farmerba vagyok,semmi magassarkú cipő,egyáltalán nem vagyok plázacica,nem festem a hajam,körmöm,sminkelni is csak néha szoktam.Sőt van amikor direkt olyan ruhákat veszek föl,hogy ne látszódjon az alakom,de még akkoris bámulnak.Néha a nők is szoktak nézni,aztán persze amikor rájuk nézek,elkapják a tekintetüket.Ez a pasik nagy részére is igaz.

Ilyenkor mindig arra gondolok,hogy biztos vmi van az arcomon,vagy irtó hülyén áll a hajam,de nem,tök átlagos vagyok,sőt én inkább csúnyának látom magam.:S

Lányok,titeket is ennyire megnéznek a pasik?

16L


2010. febr. 6. 14:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
rosszul írtam, a tiniktől nem félnek, ezért merészebbek.
2010. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ugyanez volt, mikor tini voltam, de még most is sokszor előfordul. Már hozzászoktam. Nem tudom miért van. Én is inkább csúnyának gondolom magam.

2010. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nos ha nincs önbizalmad kedves akárki,csak jőjj a gyakorikérdések.hu ra fényezd magad egy órán át...és hurrogj le mindenkit aki nem díjazza tökéletességed tökéletesen lepötyögött részleteit...naigen..a legtöbb széplányt megnézik...engem már nem idegesít,nemkell odanézni...meghallanai..stb..ezt minden nő tudja!lehet nő a melled...vagy valóban szép vagy...de tud a szépség sajnos nem minden!Modell vagyok de ha nem lenne sulim úgy 20év mulva lehet nem érnék semmit....
2010. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
a 6.kra válaszra kérdeznék: Szaros volt a vécépapir? xDxDxDxDxD
2010. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Most várod, h mki mondja, h azért mert bombanő vagy? Nem egyértelmű, h miért bámulnak? Ne játszd már magadat! Egyértelmű, h vagy azért, mert annyira szép vagy, vagy azért, mert az öltözködésed nevetséges, vagy mert annyira pocsék vagy!
2010. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
57%
"máma" hihi ez biztos bivajbasznádon lakik .hogy hogy van busz felétek ... jahhh szekér:) már értem
2010. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
valszeg azzért mert szép vagy...de ha küldesz 1 képet vagy msn címet akár ismerkedhetnénk is:):)...privibe elküldöd msn címed?
2010. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Velem is így van de én pasi vagyok.De hát mit tegyek ellene ha brutálisan jól nézek ki és iszonyat jó kisugárzásom van?
2010. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!