Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak meg a pasik?

Figyelt kérdés

Máma voltam a városban(az most mindegy,hogy melyik),vettem ezt-azt,kicsit lödörögtem,és a pasik mindenhol megbámultak:O De már nem ez az első eset.Ha suliba megyek,akkor is,vagy buszon is mindig van egy srác aki 2 percenként rámnéz.Van aki több másodpercig is,bele bambul az arcomba,vagy megnézi a fenekem,vagy a kocsiból kibámulnak,dudálnak,sőt volt már egyszer hogy egy 40es faszi leszólított,hogy nem akarom-e hogy elvigyen!Aztán máma a buszon is,leültem egy helyre,a másik sorba eggyel előttem meg ült egy srác,és folyton hátrafordult és nézett.Tescoban állok sorba,és néznek a pasik,egyikükkel még szemeztem is,aki szimpatikus volt:)De engem ez már akkoris zavar,idegesít.Pedig én semmi okot nem adok rá,mert mindig farmerba vagyok,semmi magassarkú cipő,egyáltalán nem vagyok plázacica,nem festem a hajam,körmöm,sminkelni is csak néha szoktam.Sőt van amikor direkt olyan ruhákat veszek föl,hogy ne látszódjon az alakom,de még akkoris bámulnak.Néha a nők is szoktak nézni,aztán persze amikor rájuk nézek,elkapják a tekintetüket.Ez a pasik nagy részére is igaz.

Ilyenkor mindig arra gondolok,hogy biztos vmi van az arcomon,vagy irtó hülyén áll a hajam,de nem,tök átlagos vagyok,sőt én inkább csúnyának látom magam.:S

Lányok,titeket is ennyire megnéznek a pasik?

16L


2010. febr. 6. 14:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
42%

nemlehet h túl kur_vás vagy?

a rendesen kinéző lányokat nem akarják elvinni csakúgy egy körre. velük általában tiszteletreméltóbban bánnak a férfiak.

ha hiozzám csakúgy odajönnének h nem-e megyek el egy körre, hát komolyan elgondolkodnék az öltözködésemen és a viselkedésemen....

2010. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

16:16

Mondom,hogy nagyon ritkán veszek fel magassarkút,szoknyát meg soha,mert sztem nem áll jól,túl vastag a lábam.Amikor leszólított az a pasi,akkor valóban magas sarkú volt rajtam,farmerral,meg télikabát.Most ne mond már hogy ez k*rvás?

Egyébként nem viselkedem úgy,visszafogott,csöndes típus vagyok.

2010. febr. 6. 16:24
 13/28 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj csaj! A pasiknak röntgen szemük van! Tudat alatt kielemzik magukban amit látnak. Látják hogy ott egy jó csaj inkognitóban. Aztán megnézik és próbálják megérteni hogy miért nézik. Mi az ami megragadó benne, ami érdekes vagy izgalmas. Mellesleg 16 évesen a természetes szépséged sokkal vadítóbb lehet mintha agyonsminkelnéd magad.


Ja és akik az arcodba bámulnak azok ismerkedni akarnak csak bénák.


Én is találkoztam már olyan lánnyal akiről nem tudtam levenni a szemem, mert annyira szép és nőies volt. Volt hogy 13, 18 és volt hogy 40 éves volt a csaj, de mindnek gyönyörűszép arca volt!

Nem csak az a nyagyon nagyon szép, hanem az a szerelem első látásra féle! És ilyenkor a pasi szeme önálló életre kel.

2010. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
34%
figyi, edzőcipőben és hosszú kabátban meg farmerban is lehet vki kur_vás. tudod vannak a kur_vás kisugárzású csajok:D
2010. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

TÚL SZEXI vagy és kész??

Budapesti? :D

2010. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem bp.-i vagyok:D
2010. febr. 7. 09:47
 17/28 anonim ***** válasza:
21%
biztos felrakták a képeidet napiszarra
2010. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%
biztos nem láttak még medvét lányruhában
2010. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sejtem!


Engem is 15 éves koromtól mindig megbámultak, dudáltak, bátran néztek....engem nagyon zavart, és zavarban is voltam. Volt hogy egy középkorú pasi akarta hogy szálljak be és elvisz...stb. De nem öltöztem prostisan!!!!

Aztán telt az idő. 20 évesen is még bámultak...stb. de már annyira nem szóltak be.

23-24 évesen kezdtem észrevenni, hogy már csak ritkán dudálnak, és ritkán néznek meg feltűnően. Az ember biztos azt mondaná, hogy meghíztam, ronda lettem, stb....

Dehogyis. Ugyanannyi kiló vagyok és csinos.


Észrevettem, hogy ezek a pasik már csak rámpillantanak, vagy lehajtott fejjel mennek el.


Valószínű, ez azért van, mert egy kis tinitől nem tartanak annyira mint egy felnőtt 25 év körülitől.

A pasik nem féltek bepofázni tinikorban, de most már nem szólnak!


Mert nem mernek! (csak a legpofátlanabbak).

2010. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
mert nőböl vagy te meg azért bámulod őket mert férfiből vannak,vagy nem?!:)
2010. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!