Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet normális férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális férfiakkal megismerkedni?

Figyelt kérdés
21/L.
2015. jan. 11. 21:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gyakorin csak ilyenek vannak :D
2015. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Normális vagyok! Meg néha kicsit repülő! De tényleg ritkán... :D
2015. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Amerre én járok.
2015. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Látjátok, én mondtam, hogy nem fog ez se írni. :D


25/F

2015. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jajj, hát gyakorin itt minden pasi rendes, normális, okos és kedves, sosem használna ki senkit, és még csak nem is felszínes. A legjobb helyen keresgélsz.


A való életben viszont konkrétan akárhol. Egyetemen, munkahelyen, bármilyen közösségi programon, ha nyitott, kedves és egy kicsit is vonzó vagy, akkor nem nehéz a dolog. Én legalábbis sosem láttam az ismerkedés nehézségeit, és nagyon sok értelmes férfival hozott össze eddig a szerencsém :) Pár évig mondjuk kollégiumban is laktam, ott főleg egyszerű az ismerkedés, de ha nem is lettem volna, akkor is elmész egy koncertre, bármilyen szakkörre, már eleve adott a közös érdeklődési kör, mint ismerkedési alap.


Szórakozóhelyen normálisat viszont még sosem találtam. Oda mindenki dugni megy, tehát ha eddig ott ismerkedtél, megértem, miért nem találkoztál még normális pasival.


22/l

2015. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az már régen baj, ha még véletlenül se találtok egyetlen normális embert a környezetetekben. Ja, tudom, mindig van valamilyen kifogás, hogy ez nem olyan helyes külsőre, az csendes stb.
2015. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Én legalábbis sosem láttam az ismerkedés nehézségeit"


talán azért, mert te a csaj vagy. :D Nem neked kell kezdeni.

2015. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"és nagyon sok értelmes férfival hozott össze eddig a szerencsém"

De a kérdező "normális" férfit keres (jelentsen ez bármit is), nem értelmeset.

2015. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 aladar12 ***** válasza:
olyan, nem létezik már. kihalt :(
2015. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"és nagyon sok értelmes férfival hozott össze eddig a szerencsém"

De a kérdező "normális" férfit keres (jelentsen ez bármit is), nem értelmeset.



Ja bocs. Én hibám. Nálam a "normális"-ba az értelmes is beletartozik, méghozzá nagyjából ugyanazt jelenti. Valóban definiálnia kéne a kérdezőnek, hogy pontosan mire gondol.


Aki meg írta, hogy azért nem volt gondom az ismerkedéssel, mert lány vagyok, és nem nekem kell kezdeményezni, annak üzenném, hogy nem vagyok gyáva kukac odamenni ahhoz, akitől szeretnék valamit :) volt már, hogy én kezdeményeztem, speciel a jelenlegi párommal is én kezdtem nagyjából mindent (ő csak jelét adta vonzalmának, de a jelentős lépéseket eleinte én tettem meg). :)

2015. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!